• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Yeni Cihazlar Resimler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Vallahi arkadaşlar bugüne kadar koyu bir next tutkunu ve satıcısıydım. Fakat şu yeni çıkacak cihazlar konusu o kadar can sıktı ki bıktım. Anlatamadığımız bir konu bu yüksel elektroniğe. Bakın arkadaşlar cihaz almaya gelen millet bir tutturmuş;

1. 9000 geldi mi? Cevap cı modeli geldi.
    2. kart paylaşımlı bir cihazı varmış cxcı diye o ne zaman geliyor? cevab yok çünkü bırakan satıcıları bunu yüksel elektronikten bile öğrenemiyoruz.
    3. pvr haricinde cxcı veya adı bile net değil (9000 x-cam plus) modelinde kesin olarak kart paylaşımı olacak mı? cevap bilmiyorum, bilmiyorum, bilmiyorum.
    4. cxcı modeli floresan ekran değilmiş diyorlar? cevap bilemiyorum.

Düşünsenize müşteri cihaz almaya gelmiş. Cihaz hakkında bilgi istiyor ama cihazın ne olduğunu bilen yok. mach1 hocam lütfen rica ediyorum. Burada çok zor durumda kalıyoruz. Sizin irtibatınız daha kuvvetli şu konuları bir açıklığa kavuştursak. Zaten pvr için soru bile sormuyorum artık. Ne zaman gelir? Nedir? diye. Afadersiniz ama yalan hikayesine döndü. Bu durumun neresinden yüksel elektronik hoşnut oluyor anlamıyorum. Bunlar kolay işler değil tabi ki ama 2 senedir bir ürün hakkında bu kadar şey konuşulursa ben bunun sorunsuz bir cihaz olacağı konusunda müşterimi ikna etmem pekde kolay olmayacak. Şimdi belki yüksel elektronik yetkilileri şöyle diyebilir. Ben hiçbir cihaz için şu gün çıkacak veya çıkmayacak diye bir bilgi vermedim diye. Ama o zaman yetkili biri çıksın desin ki böyle böyle. Biri diyor ayın 15'i biri diyor Nisan ayı. Müşterinin kafasını karıştırmaktan öteye gitmiyor bu söylentiler.

Ben şunu net ifade ediyorum. Cihazı (9000 cxcı) fuarda sizler tanıttınız. Kart paylaşımı (kendi aralarında) olacak dediniz. Ama şimdi yüzbin tane dedikodu almış başını gidiyor. Lütfen ama lütfen bu konuyu biran önce açıklığa kavuşturun. Herkese iyi çalışmalar dilerim.

Yorum yap

sizlerden özür diliyorum

pride arkadaşım ilk gördügüm 9000 resmi next alakası yoktu mesaj'ı erken yazdım resim düzeldi sevgilerimle.dunkes: :mzk:

Yorum yap

canini Nickli Üyeden Alıntı
        Vallahi arkadaşlar bugüne kadar koyu bir next tutkunu ve satıcısıydım. Fakat şu yeni çıkacak cihazlar konusu o kadar can sıktı ki bıktım. Anlatamadığımız bir konu bu yüksel elektroniğe. Bakın arkadaşlar cihaz almaya gelen millet bir tutturmuş;

1. 9000 geldi mi? Cevap cı modeli geldi.
        2. kart paylaşımlı bir cihazı varmış cxcı diye o ne zaman geliyor? cevab yok çünkü bırakan satıcıları bunu yüksel elektronikten bile öğrenemiyoruz.
        3. pvr haricinde cxcı veya adı bile net değil (9000 x-cam plus) modelinde kesin olarak kart paylaşımı olacak mı? cevap bilmiyorum, bilmiyorum, bilmiyorum.
        4. cxcı modeli floresan ekran değilmiş diyorlar? cevap bilemiyorum.

Düşünsenize müşteri cihaz almaya gelmiş. Cihaz hakkında bilgi istiyor ama cihazın ne olduğunu bilen yok. mach1 hocam lütfen rica ediyorum. Burada çok zor durumda kalıyoruz. Sizin irtibatınız daha kuvvetli şu konuları bir açıklığa kavuştursak. Zaten pvr için soru bile sormuyorum artık. Ne zaman gelir? Nedir? diye. Afadersiniz ama yalan hikayesine döndü. Bu durumun neresinden yüksel elektronik hoşnut oluyor anlamıyorum. Bunlar kolay işler değil tabi ki ama 2 senedir bir ürün hakkında bu kadar şey konuşulursa ben bunun sorunsuz bir cihaz olacağı konusunda müşterimi ikna etmem pekde kolay olmayacak. Şimdi belki yüksel elektronik yetkilileri şöyle diyebilir. Ben hiçbir cihaz için şu gün çıkacak veya çıkmayacak diye bir bilgi vermedim diye. Ama o zaman yetkili biri çıksın desin ki böyle böyle. Biri diyor ayın 15'i biri diyor Nisan ayı. Müşterinin kafasını karıştırmaktan öteye gitmiyor bu söylentiler.

Ben şunu net ifade ediyorum. Cihazı (9000 cxcı) fuarda sizler tanıttınız. Kart paylaşımı (kendi aralarında) olacak dediniz. Ama şimdi yüzbin tane dedikodu almış başını gidiyor. Lütfen ama lütfen bu konuyu biran önce açıklığa kavuşturun. Herkese iyi çalışmalar dilerim.
        kelimesi kelimesine katılıyorum....
        saygılar.

Yorum yap

sağol üstad.........
          DREAMBOX 500 S
          WHYBE ÇANAK ANTEN

Yorum yap

Çıkmamış bir cihaz ıçın ne yorum yapılabilirki!9000cxcı için soyluyorum!saygılar...
            İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

ustam ellerine saglık teşekkürler

Yorum yap

Evet ne diyelim bu konuda bilgilendirdiğiniz için herkeze teşekkür ediyorum ve
                çıkacak olan cihazı bende 20 senelik bir kullanıcı olarak hevesle bekliyorum.
                hepinize saygılar.
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

mac1hocam 8000camplustan görünençok çok üstün haydi hayırlısı inşallah satışı ve ufku açık olur saygılar

Yorum yap

paylaşım için teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X