• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 25000 2.5.2008 Tps Auto Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 25000 2.5.2008 Tps Auto Yazılımı

Kod:
    [FONT="Tahoma"]Next 25000 2.5.2008 Tps Auto Yazılımı

Yükleme Yapıldıktan Sonra Mutlaka Load Default Yapınız!![/FONT]
    Eklenen Dosyalar

üstad çok çok tesekkürler
    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

ellerin dert görmesin abi...
      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

teşekkürler ustad

Yorum yap

yazılım için teşekkürler üstad
          bir arkadaşımın ön panelinde Next 25000 fta olan cihazına yarın yazılım yüklemem lazım daha önce emulu yazılım yüklenmiş fakat ne oldugunu bilmiyorum işin dogrusu hata yapmamak için öncelikle dikkat etmem gereken noktaları forumdan okudugum kadarıyla model ve H/W kontrol etmek sanırım cihaz bilgisinde H/W 1A.00.A5 yazıyorsa yukardaki yazılım uygun oldugu anlamına geliyor cihaz bigisinde model olarak Sunny kaon yazsa fark olurmu H/W aynı olursa yeterlimidir
          son olarakta bu yukardaki yazılımı ve atmUP111usr.exe yükleme programını indirdim yarına hazır olsun diye fileye basıyorum yazılımı göremiyorum aktaramadım yükleme programına all fiiles seçenegide yok yükleme programında ne yapmam lazım
          tekrar teşekkürler

Yorum yap

end Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yazılım için teşekkürler üstad
            bir arkadaşımın ön panelinde Next 25000 fta olan cihazına yarın yazılım yüklemem lazım daha önce emulu yazılım yüklenmiş fakat ne oldugunu bilmiyorum işin dogrusu hata yapmamak için öncelikle dikkat etmem gereken noktaları forumdan okudugum kadarıyla model ve H/W kontrol etmek sanırım cihaz bilgisinde H/W 1A.00.A5 yazıyorsa yukardaki yazılım uygun oldugu anlamına geliyor cihaz bigisinde model olarak Sunny kaon yazsa fark olurmu H/W aynı olursa yeterlimidir
            son olarakta bu yukardaki yazılımı ve atmUP111usr.exe yükleme programını indirdim yarına hazır olsun diye fileye basıyorum yazılımı göremiyorum aktaramadım yükleme programına all fiiles seçenegide yok yükleme programında ne yapmam lazım
            tekrar teşekkürler
            Buyur dostum dosyayı btm uzantısına çevirdim rahatlıkla atm103 ile yükleme yapabilirsin lingde loader ile yazılım mevcud
            kolay gelsin..

http://www.speedyshare.com/167119225.html

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Buyur dostum dosyayı btm uzantısına çevirdim rahatlıkla atm103 ile yükleme yapabilirsin lingde loader ile yazılım mevcud
              kolay gelsin..

http://www.speedyshare.com/167119225.html
              ilgi ve alakanıza teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X