• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTek Play 2 Setting Backup ELEC 9.0.1 @ozkaradag 04-03-19

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Hocamın affına sığınarak Ftp ile cihaza bağlanıp backup klasörüne atacaksın abi aşağıda anlatılmış
    Önce ham yani boş bir imaj kurup sonra indirdiğiniz dosyayı çalıştırın, çıkan Tar dosyasını FTP'den storage/backup klasörüne atıp, Uygulamalar > CoreELEC / LibreELEC > Sistem'den Yedeği Geri Yükle'ye (Add-ons > CoreELEC / LibreELEC Configuration > System > Restore Backup) basıtığınızda dosyayı bulııp tamam dediğinizde Tar dosyasını açacak ve kurmak için Evet diye onay verdikten sonra yeniden başlatınca kuruluma (konsol ekranında) devam edecek, bitince de otomatik yeniden başlaması yeterli olacaktır.

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
      Havayı yazdım.

Repo bozuksa kaldırmak farz olur.

Sevgiler...
      Maşallah @ozkaradag hocam vallahi herkese yetişiyorsun sevgiler

Saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hakkını veremezsem burada durmanın bir anlamı olmaz baba.

Önderler her şeye hakim olmalı, ki yol gösterip kullanıcılara yardımcı olsun.
        Aynı zamanda hiç bir şey bilmeyen birisinin seviyesine inip yumuşak ve özveriyle vermeli ki ürkmeden sevsin, alışsın, kullansın.

Bazı yerlerde okuyorum, forumlarda baştacı ilan ettikleri kişiler bazen öyle azarlıyor ki ben utanıyorum.

Bir insan ne kadar alim olursa olsun, uzman olursa olsun, o kişide mutevazilik, alçak gönüllülük ve empati yoksa zalimden farkı olmaz.

Bilmiyorum, beni 10 yıldır 15 yıldır tanıyan dostlar var burada, değiştiysem affedin ve uyarın çünkü kul beşer şaşar bir varlıktır.

Sevgiler...

Yorum yap

Hakkını veremezsem burada durmanın bir anlamı olmaz baba.

Önderler her şeye hakim olmalı, ki yol gösterip kullanıcılara yardımcı olsun.
          Aynı zamanda hiç bir şey bilmeyen birisinin seviyesine inip yumuşak ve özveriyle vermeli ki ürkmeden sevsin, alışsın, kullansın.

Bazı yerlerde okuyorum, forumlarda baştacı ilan ettikleri kişiler bazen öyle azarlıyor ki ben utanıyorum.

Bir insan ne kadar alim olursa olsun, uzman olursa olsun, o kişi de mutevazilik, alçak gönüllülük, empati yoksa zalimden farkı olmaz.

Bilmiyorum, beni 10 yıldır 15 yıldır tanıyan dostlar var burada, değiştiysem affedin ve uyarın çünkü kul beşer şaşar bir varlıktır.

Sevgiler...
          Bende bu forumu çok seviyorum tanımasakta arkadaşlıklar çok güzel sonra bir çok olayı siz sayın hocalarımdan öğrendim Bizlerde senin gibiyiz kibirlik bilmeyiz elimizden gelen nevarsa sofrada paylaşırız

sevgiler saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

Yahoo Weather güncellemesi geldi, eklentiyi güncellerseniz havanız yerine gelecektir.

Sevgiler...

Yorum yap

Yahoo Weather güncellemesi geldi, eklentiyi güncellerseniz havanız yerine gelecektir.

Sevgiler...
              sayın ozkaradag bende güncellemiyor aynı sorun devam ediyor versiyon 4.3.1 sildim yeniden yükledim yine aynı.saygılar

Yorum yap

saygi56 Nickli Üyeden Alıntı
                sayın ozkaradag bende güncellemiyor aynı sorun devam ediyor versiyon 4.3.1 sildim yeniden yükledim yine aynı.saygılar
                öncekini komple sil sonra eklentiyi tekrar yükle bulunduğun şehri yaz çalışıyor
                bende sorun yok

Not: Yahoo Weather Sürüm 5.0.0 olması lazım - 4.3.1 sürüm çalışmıyor

Saygılar

Yorum yap

onu nerden bulacağız depoları araştırdım yeni versiyon yok.saygılar

Yorum yap

http://wetektr.com/WeTek/WeTek/OpenE...ahoo-5.0.0.zip

Yorum yap

saygi56 Nickli Üyeden Alıntı
                      onu nerden bulacağız depoları araştırdım yeni versiyon yok.saygılar

new version: weather.yahoo-5.0.0.zip buda alternatif Alttaki Linke tıkla

https://forum.kodi.tv/showthread.php...42#pid2806242/

Saygılar

Yorum yap

rs232'den bir bak tabii bilgisayar varsa.

Ona göre bir yol çizeriz.

Geçmiş olsun...
                        @özkaradağ hocam bilgisayara bağladım ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum bir program lazım mı bir de garanti galiba Aralık 16 gibi bitmiş bir ay bile olmamış

Yorum yap

http://wetektr.com/WeTek/WeTek/Dokum...Tek%20Play.pdf bu işini görecektir.

Garantisi bitmeden bozulsaymış keşke.

Sevgiler...

Yorum yap

Alttaki img dosyasını zipten çıkarıp Win32Diskimager ya da LibreELEC USB-SD Creator ile SDKarta yazıp kullanabilirsiniz.
                            Dosya (ZIP) (Megaupload).
                            Kod:
                            https://mega.nz/#!0rYCACCZ!cRoujfjBwzuGbECDOV6KOTnMMZ7e2idC31LfaT0ige8
                            İmaj kalıbı için 16GB SDKart gerekiyor. Dosyanın boyutu: 5.05GB.
                            İmaj kalıbını alıp yüklediği için byagli dostuma çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

Yorum yap

Sn. Özkaradağ,
                              Bu settingsi yükleyebilmek için yeni bir sd karta en son libreelec imajlarından birini (95.02 ile biten) yükledim. Bu sd kartı cihaza taktığımda logoda takılı kalıyor ve libreelec logosu gelmiyor. Cihaz boot etmiyor. Coreelec yüklü sd kartı tekrar takınca sorunsuz çalışıyor. Cihazıma uygun dtb dosyasını yüklememe rağmen ne gibi bir hata yapıyorum anlamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Sevgi ve saygılar.

Yorum yap

Wetek play 2cihazınızın tam ayarı yapılmamış olabilir bazı imajlar MSD Kart seçebiliyor
                                cihazınıza MSD kart takmadan reboot ediniz cihaz kendini toparlar sonra MSD kartınızı
                                takınız ilk çıkan mesajdaki yönergeyi kumandanızın açma tuşuyla başlatınız ve MSD kart
                                imajının kurulumunu sağlayınız bütün imajların içinde cihazlara uygun dtb dosyası mevcuttur
                                ayrıca imajın MSD Karta yazım hatası olabilir imaj indirilirken eksik inmiş olabilir MSD kartınızı
                                yeniden formatlayıp tekrar yazdırınız cihazınızın internet sisteminide kontrol edin genelde böyle
                                sorunlar olabiliyor.

Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X