• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 18.9.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi kartı denemeniz gerektiğini yazmıyorum herkes anlamıştır sanırım ad vermeye gerek yok

Yorum yap

Eski yazılımlı bir cihaza atınca bazen kanallar silinir ama uydu tararken kanalları save etmeyebilir onun için fabrika reset 8503 kode ile yapın daha sağlıklı olur dedim
      usta fabrika reset 8503 kode ne demek veya nasıl yapılıyor. ben yazılımı yükledim. örneğin türksat1c yi taratıyorum 15 kanal buluyor kalıyor.
      Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok, ne elbiseler gördüm içerisinde insan yok

Yorum yap

• merakliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        usta fabrika reset 8503 kode ne demek veya nasıl yapılıyor. ben yazılımı yükledim. örneğin türksat1c yi taratıyorum 15 kanal buluyor kalıyor.
        fabrika ayarların üzerine gel8503 gir ve her şey silinecek yeniden tarat kanalları NIT TARAMAYI AÇIK KONUMUNA GETİR
        62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• teşekkürler yastreb
          Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok, ne elbiseler gördüm içerisinde insan yok

Yorum yap

• yazılımlar ve açıklamalar için emeği geçen herkese teşekkürler.

Yorum yap

• Yazılımı güncelleyince dil ingilizce oldu ve yuv girişi kapandı şimdi desteklenmeyen mod yazıyor bi yardım edicek varmı

Yorum yap

• Eline sağlık üstad.
                Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• sinop Nickli Üyeden Alıntı
                  Yazılımı güncelleyince dil ingilizce oldu ve yuv girişi kapandı şimdi desteklenmeyen mod yazıyor bi yardım edicek varmı
                  cihazı scarttan bağlayıp tekrar yuv çıkışını aktif yapın daha sonra scart kabloyu sökebilirsiniz.

Yorum yap

• mach1 ustam sen bir baskasin cenabu ALLAH,tan sana ömür boyu saglik dilerim

Yorum yap

• Next YE-2000 CIS SUPER PLUS

Yeni Yazilim icin tesekürler emginize salik

Yorum yap

• emeğinize sağlık sorunsuz çalışıyor süpersiniz.....

Yorum yap

• Arkadaşlar emu *** bölümüne girincre *** bölümü bazan boş geliyor ve öylece donuyor. kumandadan işlem yapamıyorum. anahtarı açıp kapatınca tekrardan sorun düzeliyor. Bilmiyorum bu sorun sadece bendemi oldu. Şikayet baında değil bilgi için yazıyorum. Ustaların dikkatine. Emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

Yazılımlar eklendi
                            tesekkurler ustad ellerin dert gormesin uydudan guncelleme konusu ne durumda calışmalar olduğunu söylemişti niz:sagol: inşallah yakında biter saygılar:efferin::efferin::efferin:

Yorum yap

• teşekkürler sayın hocam eline sağlık yazılım icin ama birte kartın yanma gibi bir durumu inşaallah olamyacak bilgi verir seniz seviniriz takrar SAYGILAR
                              CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

• polatcebi Nickli Üyeden Alıntı
                                Arkadaşlar emu *** bölümüne girincre *** bölümü bazan boş geliyor ve öylece donuyor. kumandadan işlem yapamıyorum. anahtarı açıp kapatınca tekrardan sorun düzeliyor. Bilmiyorum bu sorun sadece bendemi oldu. Şikayet baında değil bilgi için yazıyorum. Ustaların dikkatine. Emeği geçenlere teşekkürler.
                                aynı sorun bende de son 2 yazılımdan bu yana var. Anahtardan açıp kapamak gerekiyor. emu menüsünde cihaz kilitleniyor. Cihazım 2000 cis super plus

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X