• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

rs232 bağlantısı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• rs232 bağlantısı

arkadaşlar ben rs232 kablosunu 10 metre olarak kendim yaptım. pc ye bağladım işe yarayıp yaramadağını nasıl anlarım. cihazmı görecek pc mi bilgi lütfen. ayrıca cihazdan pc ye kayıt yapabilirmiyim. (cihazım süperplus usb cıs)

1907'li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben rs232 kablosunu 10 metre olarak kendim yaptım. pc ye bağladım işe yarayıp yaramadağını nasıl anlarım. cihazmı görecek pc mi bilgi lütfen. ayrıca cihazdan pc ye kayıt yapabilirmiyim. (cihazım süperplus usb cıs)
    Cihaza STBLink 1.06 programı ile bir Softcam atmayı veya Cihazdan liste almayı dene , bağlantı varmı yokmu hemen anlarsın..........ayrıca cihazdan PC ye kayıt yapılmaz şimdilik..........

Yorum yap

1907'li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Cihaz yerdımıyla PC'ye Kayıt yapamazsın.
      Rs232 denemek icin Cihazı stand bye konumuna al STBLink 01.06 yükleme programı üzerindeki Connection tıkla Rs232 takılı olduğu COM'u sec OK tıkla makinayı tanırsa Rs232 calışıyor demektir hata verirse calışmıyor anlamına gelir ..

Yorum yap

Mr_MeMo™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Cihaz yerdımıyla PC'ye Kayıt yapamazsın.
        Rs232 denemek icin Cihazı stand bye konumuna al STBLink 01.06 yükleme programı üzerindeki Connection tıkla Rs232 takılı olduğu COM'u sec OK tıkla makinayı tanırsa Rs232 calışıyor demektir hata verirse calışmıyor anlamına gelir ..
        bağlandı diyor fakat cihaz kitleniyor. elektriği kesiyoırum açıyorum cihaz düzeliyor.

Yorum yap

Baglantı şekli bu şekilde olacak kontrol ediniz ben 19 metre kullanıyorum sorun yok ayrıca tv kartınız varsa kayıt yapabilirsiniz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X