• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Astra Uydusunun Frekans Ve Sİnyal OranlarI

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

2pac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    90 cmlik çanak Astra 19,2 için yeterli midir? Ortalama kaç kanal alır
    Konumunuz neresi acaba.????

arzum_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet yeterlidir sinyallar cok yüksek yeni uyduda

19* ASTRA uydu serisine ait KAPSAMA ALANI aşağıda verilmiştir....

:yazyaz: http://www.flysat.com/astra19-beam.php kay:
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Konumunuz neresi acaba.????

19* ASTRA uydu serisine ait KAPSAMA ALANI aşağıda verilmiştir....

:yazyaz: http://www.flysat.com/astra19-beam.php kay:
      İstanbul

Yorum yap

İstanbul
        Ben 60 lık DT çanağı ile 1 H hariç tüm yayınları alıyorum yani sıkıntı yok sizin için.
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

İstanbul
          Ben 60 lık DT çanağı ile 1 H hariç tüm yayınları alıyorum yani sıkıntı yok sizin için. ( NOT sizde 1 H yi alamazsınız.)
          MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Arkadaşlar bilgisi olanlara soruyorum: Astra uydusunun kapsama alanının genişletilmesi ile ilgili bir çalışma var mıdır, yoksa böyle mi kalacak? Gaziantepte 90lık çanak ile 150 civarında yayını (wide beam dekilerin bazılarını) alabiliyorum. Gaziantepten astra izleyen bir arkadaş kaç cm çanak ile ne kadar kanal alabildiğini yazabilir mi?

Yorum yap

valleyofant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Arkadaşlar bilgisi olanlara soruyorum: Astra uydusunun kapsama alanının genişletilmesi ile ilgili bir çalışma var mıdır, yoksa böyle mi kalacak? Gaziantepte 90lık çanak ile 150 civarında yayını (wide beam dekilerin bazılarını) alabiliyorum. Gaziantepten astra izleyen bir arkadaş kaç cm çanak ile ne kadar kanal alabildiğini yazabilir mi?

hangi paketleri alıyorsunuz? bir de hangi frekans en güçlü?

Yorum yap

Kusura bakmayın bu yazdığım mesajı unutmuşum, antepte 2 uyducu ile görüştüm ikisi de astra 19.2 yi ancak 180 lik çanakla izleyebileceğimi söylediler.Kendilerine 90lık çanakla 150 civarında kanal aldığımı söyleyince bana inanmadılar. İzlediğim frekanslar:

11627 V 22000 tve,dw filan var
                11641 H 22000 twoj
                11720 H 27500 sky paket
                11739 V 27500 nick paket
                11758 H 27500
                11778 V 27500
                11856 V 27500
                11895 V 29700

bu transporterlardaki kanalları freeserver ile izleyebiliyorum.

1M Widebeam dekileri izleyebiliyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X