• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

d-smart tan 4 kampanya

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• d-smart tan 4 kampanya

1- yeni kullanıcılara eurospor kanalı 1 yıl hediye olacaktır...müşteri hizmetlerini arayarak aktivasyonu yaptırabilirsiniz....eski kullanıcılar 10 smart para karşılıgı kullanacaklardır...

2-degiştir kampanyası nisan ayı itibari ile başlayacaktir cihazlar fta ve cı ayrımı yapılmadan 60 ytl karşılıgına alınacaktır..

sadece smartshop ların yapacagı kampanyalar

3- smile adsl yeni abonelerine bir kampanya yapılacaktır. dsmart 9.90 ytl ye verilecektir...

4- bu kampanya daha netlik kazanmadı ama çok ucuza dsmart satışı başlayacaktır....

3 ve 4. kampanaya detayları daha sonra verilecektir
    ERASLAN
    NEXT D-SMART SATIŞ BAYİİ
    DREAMBOX 500S
    NEXT SUPER CX
    120 LİK MOTORLU ÇANAK

ücretsiz Cccam server için tıkla

bu kampanyaların hangisini smart shoplar yapacaklar anlayamadım...
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

smile adsl kuulanıyom ben bide d smart alacam elimde dandik bi makinadfa var ii oldu
      http://www.kazandiranis.com/

Yorum yap

"1-yeni kullanıcılara eurospor kanalı 1 yıl hediye olacaktır...müşteri hizmetlerini arayarak aktivasyonu yaptırabilirsiniz....eski kullanıcılar 10 smart para karşılıgı kullanacaklardır...

Yanlış okumuyorum değilmi?. Hani bu D.Smart ücretsizdi - değilmiydi yoksa? Haaaaaa!!!!!!!

Yorum yap

D smart ilk piyasaya çıktığı günden bu yana yalan söyledi. Hala da söylemeye devam ediyor. Ücretsiz kanalları oturup da izleyen var mı acaba? Ücretli kanalları da eski filmleri vizyondakiler diye oynatıyor utanmadan. Yazıklar olsun. Ücretsizmiş !!!!! Sahtekarlar!!!

Yorum yap

Bir ürün sunuluyor alan pişman almayan pişman. Bugün canlı yayınlanan altay antalya maçı çekimi amatör işiydi. Pilot kamera merkezde değil. Kamara topu kavbediyor v.s.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X