• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sharingde Neler Var

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• --------------------------------------------------------------------------------

Today news for xcruiser
    hotbırt sexwiew for 7ch added
    hotbirt art full added
    eutelsat 36 most russian added
    Thor canal nordic added
    Nilesat showtime*5ch ADDED
    Nilesat pehla*5ch ADDED
    please wait xshare ch list and new xshare

and please read thx
    WARNING!
    These softwares are only for the Xcruiser models which are produced in Turkey. If you load to other productions of X cruiser there may be some malfunctioning in your receiver. This is in your responsibli

Welcome To The Future, Welcome To The Communication

Yorum yap

• Anlaşılan yeni yazılımla birlikte gelecek.Öyle değil mi?

Yorum yap

• alogokmen Nickli Üyeden Alıntı
        arkadaşlar çok az kaldı biraz daha sabır yemek pişti soğumasını bekliyoruz
        darısı manuel sharinge
        manuel cs yi bende sabisizlikla bekliyorum...
        ciksin xcruiser bolumu tum uyelerine yemekler benden ...

(yemek derken bir dürümcü veya tantuniciye gideriz)

saygilar.

Yorum yap

• bu yenı yazılımda ne gıbı yenılıkler war acabaa?

Yorum yap

• TURKEY Versiyon olmayan cihazlara ne zaman yazılım verilir?
            Yazılım yüklemeden xshare 1.5 i yüklesek çalışır mı?

Yorum yap

• arkadaşlar cihaz günden güne gelişiyor daha neler çıkçak bakalım sabredelim görelim

Yorum yap

• Ya ben niye bağlanamıyorum arkadaşlar bilen varmı bugünkü yeni versiyonları yükledim working server yazıyor ama açmıyor 780s2 ve de 141 yüklü Ankara Özlem antenden aldım xdsr400 modeli [email protected]:trts:

Yorum yap

• Evet yayınları ben de izleyemiyorum cs' de sorun olmalı

Yorum yap

• arkadaşlar cihazınızı aldığınız yere götürüp flaşını değiştirmeniz gerekmekte,piyasadaki diğer x cruiser serverini kullanan cihazlara karşı alınan bir önlem diye biliriz.yeni gelen kanallarda süper,teşekkürler commi usta verdiğin destek için

Yorum yap

• alperdinç Nickli Üyeden Alıntı
                      arkadaşlar cihazınızı aldığınız yere götürüp flaşını değiştirmeniz gerekmekte,piyasadaki diğer x cruiser serverini kullanan cihazlara karşı alınan bir önlem diye biliriz.yeni gelen kanallarda süper,teşekkürler commi usta verdiğin destek için
                      simdi sende gösteriyormu

Yorum yap

• flaş degıstırme konusunu bıraz daha acarmısınız bu en son 780s2 yazılımını yukledıkten sonramı flası degıstırecegız ! su anda card sharıng serveri bende calısmıyor ! connected dıyor ama oylece kalıyor kanal acmıyor flash dan dolayımıdır?

Yorum yap

• normal çalışan var mı?Yoksa boşuna değişmeyelim flashları

Yorum yap

• Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın flaşları cihazı aldığınız yerden ve ücretsiz olarak değiştireceksiniz bütün x crusier bayileri konuyu biliyorlar
                            yeni şhare yeni flaşlı cihazlarda çalışmaktadır bilgilerinize
                            Ne Cennet ten bir gül alıp Cehenneme dikebilirsin;
                            Ne Cehennemden bir kor alıp Cenneti yakabilirsin.

Yorum yap

• ewet maalesf calısmıyor ! flash degısım suresı asgı yukarı ne kdrdır?

Yorum yap

• evet arkadaslar flash degişmesi lazımdır degismeden çalışmayacaktır saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X