• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Goldmaster 72600 görüntüde problem

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Goldmaster 72600 görüntüde problem

Merhaba, bende 4 çıkışlı lnb olan çanak anten var, goldmaster 72400 , goldmaster 72600 ve goldmaster 9400 fta cihazları var, bu 4 lü lnb den bu cihaza kablo geliyor, 9400 olan modelde sorun yok ancak 72400 ve 72600 olan 2 modelde atv paketinde, atv, a spor, a haber, minika kanallarında görüntüde bozulmalar oluyor, bu kanallarda sinyal seviyesi %100 seviyesinde olmasına rağmen. Görüntüde bozulmayı şöyle izah edeyim, böyle siyah çizgiler, görüntü değiştiğinde ufak ufak karelenmeler gibi, sorunsadece bu 4 kanalda oluyor, diğer kanallarda sorun yok, sorunun antenden olabileceğini düşündüm ancak 9400 olan modelde bu sorunlar yaşanmadığı için bu aynı seri olan 72400 ve 72600 olan modelleride bu sorunun yaşandığı sonucuna vardım, acaba yazılımsal olabilir mi, uydudan yazılım güncelleme yapmayı denedim ancak yani yazılım bulunamadı dedi, bu konuda yardımcı olurmusunuz?
Hazırlanıyor...
X