• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hispastta sinyal kaybı yardım lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hispastta sinyal kaybı yardım lütfen

:toplu: --------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar hispasattaki 11617v27500frekansında sinyal alamıyırdum frumdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine satlok yerine cihazı götürüp yerinde denedim dayzek kullanmadan anteni cihaza bağladım hiç olmayan sinyal %85lere kadar çıktı eve geldim cihazı bağladım fakat sinyal yok dayzek 4 çıkışlı horbört,turksat,euwetalst,hispasat bağlantılar bu şekilde.şuda var sadece bu frekansta birde discovery paketinde diğer frekanslar süper diğer uydularda süper çok karışık ama bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
    NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

karışık degil bence o dayzekte sorun degiştir oksitlenme olabilir yagmur vs yada bir defada yer degiştirip dene aynı sorun oluyorsa dayzegi degiştirmen gerekiryor
    Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
    Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
    Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
    Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
    Ö.HAYYAM

Yorum yap

başka marka diseqc kullan... aynı sorunu ben de yaşamıştım. bazı diseqc lerde uyumsuzluk oluyor. bir de kablona kısa geldiyse ek yapma. yekpare kablo kullan...
      At, Avrat, DREAMBOX 8000

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X