• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

PHILIPS 21pt1663/43 yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• PHILIPS 21pt1663/43 yardım

arkadaşlar tv stby de kalıyor kumanda ile 6 7 defa basınca tv calışıyor sonra herb şey normal yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

phılıps 21 pt 1663/43

arkadaşlar böyle arıza ile karşılaşan yokmu

Yorum yap

EHT trafo nun yanındaki kapasite kondanzatörlerden 100 470 1000 mf gibi
      olan kondanzatörleri degiş düzelmesi lazım ben bü şekilde çok arıza giderdim
      o tvden .

Yorum yap

kardes aynı cıhaz asagı yukarı aynı sorun gıderırsen agrızayı bi yazı ver buraya ben giderirsem yazarım sana

Yorum yap

teşekkür

sayın bekiroglu arıza giderildi dst yanındaki kondansatörler ölçmeden degiştirildi her şey normal ilgine teşekür ederim saygılarımla.

Yorum yap

elektronik-1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sayın bekiroglu arıza giderildi dst yanındaki kondansatörler ölçmeden degiştirildi her şey normal ilgine teşekür ederim saygılarımla.
            Önemli değil yardımcı olmaya bilgimiz ölçüsün de çalışıyoruz

Yorum yap

philips 21PT1663/43 hiç çalışmıyor

Arkadaşlar elektrikler kesilir gibi oldu ve akabinde televizyon gitti. Stand by ışığı da yanmıyor. Besleme katında arıza olduğunu düşünüyorum.

Bi yardımcı olun lütfen.

Yorum yap

Arkadaşlar elektrikler kesilir gibi oldu ve akabinde televizyon gitti. Stand by ışığı da yanmıyor. Besleme katında arıza olduğunu düşünüyorum. Elektrik kesintilerinde hangi parçalar arıza verir?

Bi yardımcı olun lütfen.

Yorum yap

Konular birleştirildi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X