• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 FTA USB

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-2000 FTA USB

arkadaşlar usb den bellek araciligi ile kanal bilgilerini girebiliyormuyuz?

gs_scrpn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar usb den bellek araciligi ile kanal bilgilerini girebiliyormuyuz?
    Ne yapmak istediğinizi biraz daha açabilir misiniz?
    Kanal bilgilerinizi Usb Belleğe yedeklemek için belleği takın ve kumandadan "Fav" tuşuna basmanız yeterli.

Yorum yap

demek istedigim kanallarin kayıt listesi veya boyle bir sey bulabilirmiyim direk o bilgiler ile receiver a kanallari gosteriyim su an bir sorunum yok ama kanallari guncellemek acisindan felan bilgi olsun die sormusdum

Yorum yap

Anladım. Yukarıda anlattığım yöntemle kullandığınız kanal bilgisinin yedeğini alabilir ve sonra tekrar kullanabilirsiniz.

Yorum yap

hocam digitürk yasal ırdeto kartını next süperplasta kanallar açılmamaktadır bu konuda yardımcı olabilirmisiniz saygılar

Yorum yap

evnur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hocam digitürk yasal ırdeto kartını next süperplasta kanallar açılmamaktadır bu konuda yardımcı olabilirmisiniz saygılar
            Diğer açtığın konuya da cevap yazdım. İrdeto kartlar sadece kendi cihazında çalışır. Başka cihazlarda çalışmaz.

Yorum yap

teşekkurler hocam

Yorum yap

çok teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X