• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

250 YTL taksitle ev !.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 250 YTL taksitle ev !.

Başbakan açıkladı: 250 YTL taksitle ev :

TOKİ, yoksullara 250 YTL aylık taksit ve 20 yıl vade ile konut satacak. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün Kırıkkale'de yapılan ev teslim töreninde TOKİ'nin yoksullara yönelik ev projesini anlattı. "İlk defa ilan ediyorum" diyen Erdoğan, Edirne'den Diyarbakır'a, Adana'dan Giresun'a toplam 50 ilde 34 bin 393 konutun satışa çıkarılacağını açıkladı.

Konutlar, 'yoksul' ve 'alt gelir grubu' olarak iki ayrı kategoride üretildi. Konutlar, cumhurbaşkanlığına aday olma sürecinin başlayacağı 16 Nisan'da satışa çıkarılacak. Yoksullar için olan kategorideki evler için peşinat alınmayacak ve 240 ay vade uygulanacak. Alt gelir grubunda ise 4 bin YTL peşinat alınacak ve vadede 180 aya yayılacak. Her iki grupta da taksit 250 YTL olacak.

MİLLİYET' den alıntı haber olup, bilgilendirme amaçlıdır...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

çok güzel bir uygulama olur ama çok dikkat edilmesi lazım gene bazı uyanıklar sahte bir şekilde yoksulluk belgesi alıp bu işin ticaretini yaparlar ve olan gene gariban vatandaşlarımıza olur

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
    ultra fan clup

Yorum yap

muti74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      çok güzel bir uygulama olur ama çok dikkat edilmesi lazım gene bazı uyanıklar sahte bir şekilde yoksulluk belgesi alıp bu işin ticaretini yaparlar ve olan gene gariban vatandaşlarımıza olur
      Aynen öyle olur

Yorum yap

bilhassa yandaşlarına yarayacağını düşünüyorum biz yine hava alırız

Yorum yap

Güzel bir düşünce ama ben pek ümitli değilim. Arkadaşların da dediği gibi yine birilerinin cebini doldurmasından endişe ediyorum.
          .

Yorum yap

partiden herkes alır evlerden arkadaşlar 10 tane yoksul alıyorsa 20 tane zengin alır emin olun ülke ne hallerde yazık yazık.....
            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X