• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 24.4.2009 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

tüm ayarlarım aynı olmasına rağmen bu yazılımda görüntü kalitesi öncekine göre daha kötü eski yazıma geri döndüm

Yorum yap

yazılım için çok teşekkürler yazılımlar mükemmel bence,
      ama bir sorum olcak cihazda 123A 06.24.2008 versiyonu mevcut, bu yazılımı usb'den atsak bi sorun olur mu ?

Yorum yap

G-FORCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        iyi güzel yazmıssınızda bunda sinirlenecek bişey yok
        '' '' smileyini koyupta teşekkür eden ilk kez sizi görüyorum..
        anlıyorum cihazınızın problemsiz olmasını istiyorsunuz bunu herkes ister aynı cihazı bende kullanıyorum bende isterim ama bunlar zamanla olacak seyler..
        bu başlıgı sadece teşekkür etmek için degil sorun ve görüş bildirme olarakta kullanıyorsunuz degilmi??

eee öyleyse kızmadan sitem etmeden gördüğünüz eksiklikleri belirtin hocalar üstatlar sonraki yazılımlarda bu bugları düzeltip daha stabil bir yazılım sunabilsin..
        Bu cihazlara ilk çıktıgı zamanki günden bu zamana eklenen fonksiyonları sanırım anlatmaya gerek yok..

kimilerine göre imkansız sayılabilecek ve hiç kimsenin bir beklentisi olmadıgı müthiş özellikler eklendi bu cihazlara ve hala eklenmeye devam ediliyor..
        son olarakta uydudan güncelleme eklendi cihazı alırken bu özellik eklenecek diye almadı kimse ama saolsun üstatlar ellerinden geleni yapıyor..
        ufak tefek sorunlar olabilir onlarda zamanla düzeltilir bunda büyütecek bişey yok..

anlasılmayan bisey varmı ?
        Ben kızmadım sadece o smileyle dikkat çekilmesini istiyordum.Niçin niye ve kime kızacağım ki sadece yazılımları hazırlayan arkadaşların benim yazdığımı görmesini istedim 2-3 tür b-1 veya 2 sorunun yeni verilen yazılımlarda da devam ettiğini bildirmekti amacım......:hangiiisi
        Alone_Wolf

Yorum yap

yazılım için çok teşekkürler

Yorum yap

neco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Ben kızmadım sadece o smileyle dikkat çekilmesini istiyordum.Niçin niye ve kime kızacağım ki sadece yazılımları hazırlayan arkadaşların benim yazdığımı görmesini istedim 2-3 tür b-1 veya 2 sorunun yeni verilen yazılımlarda da devam ettiğini bildirmekti amacım......:hangiiisi
            dikkat cekmek için ekstra seyler yapmanıza gerek yok yazılımlarda emegi gecen arkadaşların dahil forumdaki tüm mesajlarınız tarafımızca okunmakta,sizin yazdıklarınızda okunuyor yani,okunmasa zaten bir sonraki çıkan yazılımlarda burada belirtilen buglar düzeltilemezdi,bunları sizler bildirdiğiniz için yeni yazılımlarda düzeltmeler gerceklesiyor ok..

Yorum yap

riverrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yazılım için çok teşekkürler yazılımlar mükemmel bence,
              ama bir sorum olcak cihazda 123A 06.24.2008 versiyonu mevcut, bu yazılımı usb'den atsak bi sorun olur mu ?
              no problem istediğin sekilde atabilirsin usb,kablo farketmez..

Yorum yap

SAYIN HOCALARIM.2000 cıs sup pls.cihazım var.(siyah kasa)Yaklaşık 8--9 aydır cihaz ilk açılış esnasında göruntüde 1--2 saniyelik mozaikler oluşuyor(bozuk cd. gibi)fabrika ayarlarına dönup yeniden kurdum ve guncel OTA yükledim ama düzelmedi.sizce sebebi ve çözümü ne olabilir? yanıtlarsanız sevinirim.SAYGILARIMLA.
                :toplu:

Yorum yap

görüntü kalitesi bu yazılımla dahada iyileşmiş,

kaliteli bir scart kablo bunu daha da artırmakta

emeği geçenlere teşekkürler....
                  Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

yazılımlar için teşekkürler
                    bu yazılımda fast scan kaldırılmış

emu k.ey de yine kitlenme devam ediyor
                    Mach1 Team™

Yorum yap

• saol G-FORCE

Yorum yap

• next marka yazılım desteğini neden çekti şuan çıkan yazılımlar hatalı aceminin elinden çıkmış gibi... ardarda hatalı yazılımlar veriliyor bir açıklama yapılırsa

Yorum yap

• sabri66 Nickli Üyeden Alıntı
                          next marka yazılım desteğini neden çekti şuan çıkan yazılımlar hatalı aceminin elinden çıkmış gibi... ardarda hatalı yazılımlar veriliyor bir açıklama yapılırsa
                          Evet hatalı ve acemi birisi yapmış. Lütfen siz kullanmayın.

Yorum yap

• sabri66 Nickli Üyeden Alıntı
                            next marka yazılım desteğini neden çekti şuan çıkan yazılımlar hatalı aceminin elinden çıkmış gibi... ardarda hatalı yazılımlar veriliyor bir açıklama yapılırsa
                            dostum siz önce cihazınıza yazılım atmayı öğrenin daha sonra bize güzel yazılımlar hazırlar sunarsınız
                            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• öncelikli olarak yazılımda emeği geçenlere teşekkürler az önce uydudan güncelleme yaptım ve yazılım yüklendi burada bir sorum olacak cihaz versiyon bölümünde yazılımı görememekteyim nasıl görebiliriz görüntü kalitesi bence yeterli seviyede kolay gelsin

Yorum yap

• omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                öncelikli olarak yazılımda emeği geçenlere teşekkürler az önce uydudan güncelleme yaptım ve yazılım yüklendi burada bir sorum olacak cihaz versiyon bölümünde yazılımı görememekteyim nasıl görebiliriz görüntü kalitesi bence yeterli seviyede kolay gelsin
                                Emu K*y bölümünü kırmızı tuş ile kapatın (master konu 1234) daha sonra bakın.
                                Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
                                --------------------------------------------------------------
                                Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
                                Next YE-18500 HD+Plus
                                90cm ofset çanak (türksat) sabit,
                                90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
                                90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
                                110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
                                500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X