• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yazilimi yükledim makina açilmiyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bide makina açilinca boot yazip sonra 0 ve sonra 115A yaziyor,bu bir cod mu bilmiyorum,

Yorum yap

angora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bide makina açilinca boot yazip sonra 0 ve sonra 115A yaziyor,bu bir cod mu bilmiyorum,
      115A yazısından sonra kesik kesik çizgilermi çıkıyor.Eğer kesik çizgiler çıkıyorsa anten ayarlarından
      anten ayarını yapacaksın.

Yorum yap

evet arkadaşim kesik kesik cizgiler çikiyor anten ayarimi ben makinanin içine giremiyorumki şuanda bilgisayara bağlı,tv görüntü gelmiyorki anten ayari yapayim,saygılar

Yorum yap

angora Nickli Üyeden Alıntı
          evet arkadaşim kesik kesik cizgiler çikiyor anten ayarimi ben makinanin içine giremiyorumki şuanda bilgisayara bağlı,tv görüntü gelmiyorki anten ayari yapayim,saygılar
          Menüye bastığında ekranda hiçbirşey göremiyosan tv ve cihaz arasındaki scart kablosunu kontrol et orada temazsızlık olabilir.

Yorum yap

ya arkadaşim çok ama çok teşekkür ederim,benim makina yuv,la bağlıydi tabiki,makina herşeyi sıfırladi tabiki,rgb den girince görüntü geldi,ne desem bilmiyorum,ellerine dert görmesin,yazilimi atmişiz haberimiz yok,ben eski yazilimi atmiştim şimdi tekrar yeni yazilimi atsam problem olmaz değilmi,bu arada tekrar TEŞEKKÜR EDERİM,SAYGILAR

Yorum yap

ya arkadaşim çok ama çok teşekkür ederim,benim makina yuv,la bağlıydi tabiki,makina herşeyi sıfırladi tabiki,rgb den girince görüntü geldi,ne desem bilmiyorum,ellerine dert görmesin,yazilimi atmişiz haberimiz yok,ben eski yazilimi atmiştim şimdi tekrar yeni yazilimi atsam problem olmaz değilmi,bu arada tekrar TEŞEKKÜR EDERİM,SAYGILAR
              Bugün yayınlanan 21/10 2007 tarihli yazılımı at yalnız eski yazılım varsa kanalların tekrar silinir.

Yorum yap

TeŞekkÜr Ederİm,adin Gİbİ BÜyÜksÜn,bugÜn Şehİt Olan TÜm Askerlerİmİzİn Mekanİ İnŞallah Cennet Olur,salİcakla Kal,saygilar

Yorum yap

yanlış model yazılımı yüklemişin arkadaşım...
                  MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

sagol ama geç kaldin,hallettim,zaten yanliş model filan değil,yazilimdan sonra makinanin bütün özelliklerinin sıfırlandiğini bilmiyordum o kadar,sagol

Yorum yap

TeŞekkÜr Ederİm,adin Gİbİ BÜyÜksÜn,bugÜn Şehİt Olan TÜm Askerlerİmİzİn Mekanİ İnŞallah Cennet Olur,salİcakla Kal,saygilar
                      Sorunu hallettiğine sevindim.Bende şehit olan Askerlerimize ALLAH tan rahmet diliyorum.

Yorum yap

ERROR !Connect wıth the settopbox hatası alıyorum next 2000 dpcıs super plus yenı yazılımı ındırdım prpgramı actım gerekılı r232 baglantısı yaptım boot modde ılerlemıyor yazılım 1 2 3 4 5 dıye gıtmıyor normal modda yukarıdakı hatayı verıyor neden ????
                        Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          ERROR !Connect wıth the settopbox hatası alıyorum next 2000 dpcıs super plus yenı yazılımı ındırdım prpgramı actım gerekılı r232 baglantısı yaptım boot modde ılerlemıyor yazılım 1 2 3 4 5 dıye gıtmıyor normal modda yukarıdakı hatayı verıyor neden ????
                          Comport ayarlarını kontrol et.

Yorum yap

boot modda yazilim atmayin sağlıklı değil normal moddan atmayi deneyin,gerci türkiyem71 arkadaşim daha iyi bilir,saygılar

Yorum yap

ettım dostum ....anlamıyorum ılk defa yazılım yuklemıyorum...
                              Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

yanliş com hatasi başka birşeyle çakişiyor başka yere takmayi deneyin,saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X