• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Arnavut Kanalları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Arnavut Kanalları

Merhaba arkadaşlar ben bugün üye oldum foruma. Güzel bir forum emeği geçen arkadaşlara teşekkürler. Ben arnavut kanllarını izleyemiyorum 11092 v 3200 ve 11449 h 27500 frekansındaki çoğu kanall şifrelidir diyor. Bu kanalları izleye bilmek için ne yapmalıyım acaba. ilginiz için teşekkürler.

arkadaşım selam
    16 derecedeki albania sat tan bahsediyorsun önce kart paylaşımı yapabilen uydu alıcısına sahip olman gerekiyor. Daha sonrada paylaşım bulman lazım.
    kart paylaşımı yapan cihazlar özellikleri forumda mevcut dreambox-triple dragon-next vb. bu konuları incelersen daha sağlıklı bilgi sahibi olursun.
    O kanaları kart paylaşımı olmadan şu anda izlemen pek mümkün gözükmüyor.
    saygılarımla.

Yorum yap

Benim kullandığım cihaz vestel dvb pro 2000 fta. Ben bu işlerden pek anlamıyorum. Şimdi buna yazılımmı attırmamız lazım bu kanlları seyretmek için. İlginiz için teşekkürler..

Yorum yap

o cihazı next 9000ultra ve ya dreambox gibi cihazla takas et cihazı alıp kart paylaşımı yapan serverlerden birine üye olup 16 derecedeki digi-albaniaayı izleyebilirsin.uydu işi yapan profesyonellerden yardım al yüzyüze konuş bilgi sahibi olursan daha rahat edersin burdan bilgiye ulaşmak istiyorsan forumda bilgiler var .saygılar.
        BİLGİLİ OLAN GÜÇLÜDÜR!...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X