• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nextstar 6000 fta sinyal ve kalite 0

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nextstar 6000 fta sinyal ve kalite 0

arkadaşlar cihaz nextstar 6000 fta sinyal ve kalite 0 şu anda
    cihaz memlekette idi babam çalışmıyo diye gönderdi ben baktım sinyal ve kalite sıfır yeni yazılım da yükledim aynı diğer menüler falan normal girip dolaşılıyor.bi şeyimi yandı acaba memlekette yağmur yağdığı zaman şimşek vs de varmış galiba o durumda arıza meydana gelmiş olabilir mi.

Konu uygun bölüme alınmıştır.

Eğer disecq ayarlarını doğru yaptığınızden eminseniz,sisteminizde sorun yok ise başka bir receiver ile sisteminiz düzgün çalışıyorsa, cihazın tuneri arızalanmış olabilir,servise başvurmanızda fayda var.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

o dediğiniz ayarlar nasıl olmalı bilgi verirseniz sevinirim ayrıca sistemde sorun yok benim kendi cihazım ile yayın alıyorum dediğim gibi bu cihaz babamın cihazı ve eğer bilginiz varsa tuner ise aşşağı yukarı ne kadar tutar anadolu yakası pendik tarafındayım nereyi önerirsiniz.

Yorum yap

Hocam cihazı sizin tamir etmeniz mümkün degil size en yakın tamirciye götür tunerden ise tuner 12 usd 18 lira 15 lira tamie ücreti alır 30 35 liraya tamir ederler..istersen getir biz tamir edelim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X