• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra 5.6.2007 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reset yapılacakmı? büyük ihtimalle yapılması lazım birde backup yapsak olurmu hocam.....
    Mach1 hocanın tavsiyesi heryazılımdan sonra resetleyin ve kanalları yeniden taratın arkadaşım.Daha sonra uygun softcamide atarsınız.D+ ve TV Cabo için

Yorum yap

khaledome Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bu yazilimi tf-530 yazilim guncellestirme basliginda anlatildigi gibi network uzerinden atabilir miyim? birde reset atmalimiyiz? kanal duzenimi degistirmek istemiyorum...
      Arkadaşım Sistem bilgisine gir N/W versiyon v2.1(15/11/2006) değil ise Netten TF 530 yazılımını atman lazım.Daha sonra son yazılımı at resetle kanalları yeniden tarat... Kolay gelsin.

Yorum yap

teşekkürler elinize sağlık

Yorum yap

• benzersiz tarafından gönderilen bu yanıt mach1 tarafından silindi

mach1 hocam elleriniz dert görmesin saygılar sevgiler
          aşk insanın varlığını sevdiğine adamasıdır

BİZ TÜRKÜZ TÜRK KALACAĞIZ

:tr: :tr:

eline sağlık hocam ellerin dert görmesin büyüksün hocam büyük

Yorum yap

ellerinize sağlık usta

Yorum yap

teşekkürler yeni tps au için yükledim makineye reset attım tekrar tarattım sorunsuz izlemekteyim
              Saygılar....

Yorum yap

Tesekkürler mach1 hocam
                İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

çok teşekkürler mach 1 hocam.

Yorum yap

Motorlu çanak kullanan arkadaşlar,
                    Arkadaşlar, Next9000 cihazınızı resetlemeden önce STBEditor Ver2.1 Türkçe programı ile içindeki settingsleri bilgisayara Com-Port tan aktarın ve kaydedin-Next9000 cihazınızı resetleyin-05062007 yazılımı DownloadE Türkçe ile cihaza yükleyin-makinanızı tekrar resetleyin - STBEditor Ver2.1 Türkçe ile bilgisayarınıza aktardığınız settingsleri tekrar cihaza yükleyin. TPS Auto sorunsuz çalışıyor. Dün geceden beri 8-9 kere makinayı kapatıp açtım sorun çıkmadı. Ben türkçe programlar kullandım ve o nedenle isimlerini burada bildirdim, İngilizce ver. ile sorun çıkarmı bilemem.
                    Makinayı tekrar açtığınızda Setingsler bilgisayardan cihaza gelmemiş gibi yapıyor ve menü ile açılıyor. Cihazı Yazılım atmadan önce kapatığınız en son uyduyu ayarlayacakmış gibi yapıp diseq'i çevirin ve kaydet deyin,Sonra herşey düzelmiş oluyor.
                    KARSIYAKA(35½)

Yorum yap

Teşekkürler hocam....

Yorum yap

Konunun yeri burasi degil biliyorum ( MODLAR GEREKLI YERLERE TASIYABILIRLER )

Ben bu konu hakkinda cevap yazan 72. kisiyim sanirim, butun mesajlari tek tek okudum , butun cevaplar icinden soru soran bilgi ihtiyaci olan sanirim 5-6 mesaj vardi. digerlerinin hepsi " Tesekkur " temali mesajlardi ( Sunu da belirtmek isterim ki , kesinlikle taktir ediyorum , tesekkur edilmemesinden yana degilim .... )
                        Iste ben bu 6 tane bilgi icerikli mesaji okuyabilmek isin diger 65 mesaji okumak zorunda kaldim ,
                        Daha once de gundeme getirdim .... TESEKKUR Tusu konsa da dogru olmaz mi ? Tesekkur etmek isteyen basar Tesekkur tusuna , guzel guzel tesekkurunu de eder,
                        soru sormak isteyen yazar sorusunu , digerleri de faydalanir ...

romanya dan sevgi ve saygilarimla ..

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

evet güzel olur öztan

Yorum yap

öztan sana katılıyorum kesinlikle böyle olmalı çok yerinde bi tesspit olmuş ama insanlar bu hizmeti verenlere bi şekilde minnet duyuyor bunu da göstermesi lazım şimdilik forumda teşekkür etmek en doğrusu ama modlar buna bi çözüm bulacaktır çünkü bizim düşündüğümüzü onlar da düşünüyordur
                            saygılar...
                            HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MÜHENDİSİDİR...

Yorum yap

Sizlere katılmamak mümkün değil haklısınız ....
                              DREAMBOX 800 HD
                              Yaptığın iyiliği hatırlama, gördüğünü unutma. (C.Chillon)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X