• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTek Play 2 - LibreELEC 8.2 by Kszaq v8.2.2.3

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

@byagli dostum senin kullandığın oscam bin dosyasını bir yere yükleyebilirmisin?
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Şimdi oldu.Oscam 390 bin dosyasını yükledim.

BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        @byagli dostum senin kullandığın oscam bin dosyasını bir yere yükleyebilirmisin?
        OSCAM 11391 bin dosyası

https://mega.nz/#!0vYkDRJa!lW3WpQJ4w...RoK5ajYdYePN3A

Yorum yap

8.1.5 Gerçekten çok stabil, kanalgeçişleri de gayet iyi.
          Çok memmunum.

Sevgiler...

Yorum yap

Evet çok iyi.Bir öncekinin kanal kanal geçişleri dahada iyiydi.Benim wp2 bugün eve geldiğimde baktım çalışmıyor.Adaptor bozulmuş neyseki elimizden gelen bir şey olduğu için tamir ettim.Adaptorde fabrika hatası çıktı.Onuda düzelttim şimdi iyi çalışıyor.

Yorum yap

ortalama kanal değiştirme süresi 4 saniye bu güzelse ben hiç memnun değilim bu wp2 den wp1 bile daha güzeldi e2 var diye oda

Yorum yap

Bazı kanallarda 2.5 sn bazı kanallarda 3 sn.Bazı cihazlarda e2 de farklı değil.Kodi ile e2 kıyaslıyorsanız diyecek bir sözüm yok.

Yorum yap

tostos59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ortalama kanal değiştirme süresi 4 saniye bu güzelse ben hiç memnun değilim bu wp2 den wp1 bile daha güzeldi e2 var diye oda
                  Bu konudan ben de hiç memnun değilim. Genel manada kodi sistemi çok güzel, henüz paylaşmadığım bir çok eklenti yazdım. Kodi üzerine kodlama yapmak, yeni şeyler keşfetmek hoşuma gidiyor ama işte cihazın tek dezavantajı kanal geçiş süresi. Tuneri mi yetersiz, işlemci mi buna sebep oluyor bilmiyorum ama tek can sıkıcı noktası bu. Bir de video oynatılırken osdyi açınca video donmuyor mu sinir bozucu benim açımdan. Kanal listesini açmak istemiyorum bazen, görüntü takılıyor diye. Önceden piconlardan öyle oluyor zannediyordum onla alakası yokmuş. Neyse artık donanım olarak kuvvetli ve daha stabil fiyat performans ürünü çıkana kadar uğraşırım ben bu cihazla. Günden güne daha stabil olması dileğiyle. Ki uğraşan gönüllü bir ekip var. Kszaq, raybuntu falan. İlk günden bugüne hayli yol alındı. İnşallah donanım daha hızlı zapa olanak sağlıyordur benim için en önemli sorun bu.

Yorum yap

Bence en büyük ve tek sıkıntısı tvh.Cihaza net bağlı olmadığı zaman kanal ve uydu listesini getirmemesi.Belkide bende öyle,motorlu kullandığım için olabilir.Diseqc kullanılan cihazlarda sanki bu sorun olmuyor.Kanal geçişlerininde gecikme sebebi bu gibi geliyor.Tvh üzerinden IP tv kanal geçişleri çok daha hızlı oluyor.

Yorum yap

Videoya çekip koyacağım baba, merak ettim çünkü.

Sevgiler...

Yorum yap

Habertürk HD, Show TV HD aynı frekans. İkisi arasında zap 4 saniye sürüyor. Dediğiniz gibi disecq ile mi alakalı bilmiyorum ama sinyal değişmediği için hemen açması lazım. Tvheadend arayüzündeki Disecq ayarlarını kurcalayacağım yakın zamanda.

Yorum yap

Bende 2li Dayzek var, Turksat ve Azersat.

Kardeşim videoyu çekince koyacağım.

Sevgiler...

Yorum yap

demekki benim gibi şikayetçi çok varmış ileriye gideceğimize wp2 ile geriye gittik sanki

Yorum yap

Ben kanal geçişlerinden çok şikayetçi değilim.2,5 - 3 sn fazla sorun değil.Motorlu kullandığım için internet olmadığında cihaz kanal listesi olmadığı için cihaz açılmıyor.Ana menü geliyor sağ üst köşede pvr işareti dönüp duruyor benim için sıkıntı o oluyor.Bazen elektrikler kesildiğinde modem geç açılıyor ve cihaz ıp alamıyor,öyle oluncada cihaz kanaldan açılmıyor.

Yorum yap

İnternet bağlantısı olmadığında cihazı açtığımda bende de tvheadend'e bağlantı sorunu oluyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X