• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

GoldMaster76000FTA Hakkında Yardım!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• GoldMaster76000FTA Hakkında Yardım!

:help::help:
    Arkadaşlar, aranızda yeni birisi olarak bir kaç konu hakkında tecrübeli olan arkadaşlardan bilgi ve yardım almak istiyorum.

GM76000FTA Uydu Alıcım var
    . Şifreleme konularında çok yeni olduğum ve merakımda olduğu için ilk tecrübem Porto-FB maçında oldu. Oturduğum Apartmandakiler uydu alıcısı olanlar maçı izleyemiyecek demelerine rağmen internet ve forumlar sayesinde şifreleme sistemine girilerek izlenebileceğini duymuştum.

Daha öncede duymuştum ama Alıcının Menü ayarlarından bir türlü *** bölümünü bulamamıştım. Forumda incelemelerim sonucu Menüye bastıktan sonra 8282 rakamları tuşlandığında *** şifreleme sistemi açılmakta olduğunu gördüm. Daha sonra BİSS şifreleme sistemi ile STAR TV nin şifrelerini oraya yazıp kanalı açtığımda MAÇ KARŞIMDAYDI

Biraz uzattım galiba, uydu alıcımda USB girişi mevcut. Şuan uydu alıcı ile benim tek yapabildiğim BİSS şifrelerini girerek şifreli kanalları izleyebilmek.

ALICIMDA TURKSAT2A VE HOTBIRD FREKANSLARI AYARLI. AMACIM BİRKAÇ BELGESEL KANALI VE TPS SİNEMA KANALLARINI İZLEMEK. Araştırdım ama Türksat ve Hotbird frekenslarında pek hatta hiç Belegesel kanalı olmadığı Belkide bilen arkadaş vardır?

1-TPS Sinema kanalları BISS şifreleme sistemi ile şifreliler acaba?

2-Eğer öyleyse BISS şifrelerini girersem bu kanalları izleyebiliyor muyum?

3-Değilse USB Flash Disk kullanarak *** lerini girebilirmiyim?

4-TPS Sinema Kanallarına ait BISS veya diğer *** leri nerede bulabilirim?

:tr::tr::tr::help::help::help:
    Biraz uzun olmasına rağmen okuma zahmetine katlandığınız için teşekkür ederim. Umarım bu konularda yardımcı olan birileri olur.

Selamlar.

Gökhan Akya

sorun çözüldü.

sorunu çözdüm arkadaşlar aynı sorunu yaşayanlar varsa yapmanız gereken.

1-Goldmaster76000fta güncel yazılımını indirin. zipten çıkarıp flash diskinize atın.
    2-Güncel tps.bin dosyasını zipten çıkarıp flash diskinize atın.
    3-Alıcının usb sine flash diski takınca otomatik olarak tanıyacak ve kumandadan kırmızı renkli düğmeye basarak yükle komutu vereceksin. Bu sırada yükleme tamamlanıp alıcınız kapanıp yeniden açılacak ve ekranda yine komutlar gözükecek.
    4-bu sefer ses açma kapama düğmeleri veya sağ sol düğmeleri ile modu değiştirecek yazılımı değil tps.bin dosyasını ekranda görünce YÜKLE için kırmızı düğmeye basacaksınız. DAHA SONRA TPS KANALLARINI izleyebilirsiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X