• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Profilo yandan kartlı renkler karışıyor donuyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Profilo yandan kartlı renkler karışıyor donuyor

Arkadaşlar selam ; Profilo yandan kartlı cihazım biraz çalışıyor sonra ekranda ki renkler karışıp donuyor ses yok display da hangi kanalda kaldıysam o kanalın numarası var kumanda işlemiyor belirli bir süre sonra ekran yeşil olup tel örgüsü gibi şekiller oluşuyor , Cihaza müdahele etmedim yazılım atmadım . Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum , Teşekkürler

kardaş o cihazı at kendine başka bi cihaz al en iyiisi bu ugraşma

Yorum yap

Yardım edebilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum teşekkür ederim

Yorum yap

Bana kalsa uğraşmayacağım ama sahibi nin durumu iyi değil belki yardımım dokunur diye uğraşıyorum , cevabın için teşekkür ederim arkadaşım

Yorum yap

o cihazdan banada geldi aynı sorun ile 60/67/70/71 nekadar çıkan yazılım varsa hepsini tatbik ettim olmadı araştrıdım o cihazlarda normalde işlemcilerinde sorun olduğunu okumuştum boşuna uğraşma derim

Yorum yap

Teşekkür ederim memorist ben daha yazılım ve müdahele etmedim daha kötü olmasın diye , belki birşeye ulaşabiliriz biraz daha bekleyeceğim , sağolun :toplu:

Yorum yap

o cihaza yazılım ile uğraşma o cihazın beslemesi sorunlu

Yorum yap

besleme soket ayaklarını lehimle sorunun bitecek

Yorum yap

yaw ne alakası var arkadaşlar
                  http://www.depo.gen.tr/index.php?act...RE/TELEFUNKEN&
                  bunu indir içinde açıklamasıda var iki defada işlem tamam kolay gelsin

Yorum yap

tskler sro

Yorum yap

Bendede ayni sorun vardi besleme ve blokaj kondansatÖrÜnÜ deĞİŞtİrdİm halloldu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X