• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus USB TPS AUTO

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

slm arkadaşlar bende aranızda yeniyim eskiden next 8000 vardı ama şimdi ye 2000 cx süper plus var ama cihaz hakkında hiç bilgim yok yani ****** nasıl girilir nasıl yapılır.sizlerden yardım isteyecektim herkeze çok tşkler

Yorum yap

kral 34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      slm arkadaşlar bende aranızda yeniyim eskiden next 8000 vardı ama şimdi ye 2000 cx süper plus var ama cihaz hakkında hiç bilgim yok yani ****** nasıl girilir nasıl yapılır.sizlerden yardım isteyecektim herkeze çok tşkler
      aradığın hersey burada
      http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=309

Yorum yap

slm ben koneka 16-09 tps leriyle benim cineler açmıyor sizde varmı

Yorum yap

koneka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          slm ben koneka 16-09 tps leriyle benim cineler açmıyor sizde varmı
          O dosya artık eski, 18.9.2008 olanı yükle.

Yorum yap

üstadlar benim makinada 117 yazılımı var en son nisan civarında yazılım atmıştır malüm askere gitmeden önce şimdi askerlik bitti geldim yeni yazılım çıkmış hemde bugün bende ki sanş işte:P
            direk yeni çıkan yazılımı atsam bir sorun çıkar mı?
            eski yazılımlardan birini atıp yeni yazılımı mi atayım sonra
            kanal listemde silinecek mi acaba şimididen teşekkür

Yorum yap

morpman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              üstadlar benim makinada 117 yazılımı var en son nisan civarında yazılım atmıştır malüm askere gitmeden önce şimdi askerlik bitti geldim yeni yazılım çıkmış hemde bugün bende ki sanş işte:P
              direk yeni çıkan yazılımı atsam bir sorun çıkar mı?
              eski yazılımlardan birini atıp yeni yazılımı mi atayım sonra
              kanal listemde silinecek mi acaba şimididen teşekkür

slm arkadasım son yazılımı at yanlız kanalların sılınır *** sasınıda menuden usb yazan yere gel kırmızı tuşa bas 1234 yaz cas cıkacak ordakılerın hepsını acık yap savede cık polsat thor pıremıyerler auto tps paketenıde ızlemen ıcın hergun tps bındosyasını usbden atar seyredersın saygılar

Yorum yap

ustam 16 sında kaldınız yeni dosyaları ne zaman verirsiniz

Yorum yap

allo iyi geceler, su tps auto usb , 18/09/2008 nun link nerde bulunur kayip oldu, daha bulamiyorum forumda, bende 16/09/2008 var, hem yeni yazilimla beraber tps leri seyredebilir miyiz usb'den ******* attiktan sonra. yoksa automatik mi açiliyor? cevabiniza tesekkurler

Yorum yap

slm bu tps lerde 16-09
                    dan sonra yeni tps varmı ben göremiyorum.bunda benim cineler açmıyor yani fransız kanalları.18-09 yazılımını attım ama yinede açmıyor sadece polstlar var,cevap yazarsanız memnun olurum.TEŞEKKÜRLER KONEKA

Yorum yap

24 eylül tps dosyası ilk mesajda güncellendi..
                      bişey ilave etmek istiyorum arkadaşlar tps dosyası forumun değişik bölümlerindede verilmekte bizler online olabildiğimiz zamanlarda dosyaları veriyoruz zaten..
                      yani demek istediğim online olamadığımız zaman bu başlıkta güncellenmediyse tps dosyasını diğer başlıklardanda indirebilirsiniz kolay gelsin

Yorum yap

ushuaia kanalını açmıyor sebep ne olabilir

Yorum yap

tps ler açıkmı bugünkü tp dosyasını attım açılmadı

Yorum yap

slm arkaşlar bende 2000 cıs super var,benim kanallar kendi kendine gitti,tarama yaptırıyorum kanallar bulunuyor ama normal menüye geldin mi kanal yok diyorş sinyal çok iyi kanallar otomatik taramada bulunuyor ama normal menüde yok neden acaba beni aydınlatırsanız memnun olurum teşekkürler.

Yorum yap

next 2000 cis süper plus tps açılmadı. hangi dosyayı yüklediysem olmadı.seyreden varmı.

Yorum yap

teşekkürler hocam elinize sağlık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X