• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Alanlar Buraya Yazsın

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hdmi kablosunu cihaza ve televizyona takmak yeterlimi.ayrıca av kablosunuda takacazmı.ben hdmi kablosunu taktım televizyonla cihaz arasında baglantı kuramadım.ayrı ayarmı gerekiyor

Yorum yap

• bertancakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hdmi kablosunu cihaza ve televizyona takmak yeterlimi.ayrıca av kablosunuda takacazmı.ben hdmi kablosunu taktım televizyonla cihaz arasında baglantı kuramadım.ayrı ayarmı gerekiyor
      TV kumandasından kaynak olarak HDMI girişini seçmelisiniz...

Yorum yap

• seçiyorum usta kablolarıda bagladım ama av kablosuyla çalışıyor

Yorum yap

• yoksa sadece hd yayınlardamı çalışıyor hdmi kablosuyla

Yorum yap

• Skartı bağlama sadece HDMI den hepsi gelir hem SD hem HD ben o şekilde kullanıyorum..
            Televizyonun HDMI girişinde sorun olabilir mi dah aönce kullandın mı?

Yorum yap

• dtnin hd yayınlarını bulmuyo benim makina sinyal yok diyor

Yorum yap

• hayır kullanmadım ilk kez denedim

Yorum yap

• Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Skartı bağlama sadece HDMI den hepsi gelir hem SD hem HD ben o şekilde kullanıyorum..
                  Televizyonun HDMI girişinde sorun olabilir mi dah aönce kullandın mı?
                  hayır kullanmadım ilk kez denedim

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Serverın paralı olacağını söyledim arkadaşlar tekrar hatırlatayımda sonra yanlış anlaşılmasın ona göre bozuşmayalım şimdiden...
                    Hocam hangi paketler olacak, süre ve fiyat gibi bilgileri PM atarsanız sevinirim, kolay gelsin.

Yorum yap

• Arkadaşlar HD yayınlarından tam performans almanız için tv nizinde full hd olması lazım kimse değinmemiş hatırlatayım dedim.

Yorum yap

• slm mach1 ustam pm atabılırmısın

Yorum yap

• arkadaşlar bende next 2000 süper aldım gayet güzel acaba usb den kayıt ve mp3 dinleme imkanı olabilirmi önceki cihazım next 2000 cx usb idi ocihazda kayıt yapıyordu acaba next hd cihazda acaba bu özellik eklene bilirmi beni aydınlata bilirmisiniz şimdiden teşekkürler altın elektronik

Yorum yap

• next hd tv yı pazartesi aldım usb yi tanımıyor. enson yazılımı comportan alıyor fakat ikici yazılım olan boot yazılımı almıyor modullerı tanımıyor . ******* doğrun yazmmama rağmen polsat açmıyor ne yapmam gerek

Yorum yap

• görmeden denenmeden sakın almayın.(next 7500 ye hd mağduru)

Yorum yap

• ykmoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                next hd tv yı pazartesi aldım usb yi tanımıyor. enson yazılımı comportan alıyor fakat ikici yazılım olan boot yazılımı almıyor modullerı tanımıyor . ******* doğrun yazmmama rağmen polsat açmıyor ne yapmam gerek
                                Boot yazılımını USB bellek ile yüklemeyi dene...

Modül Girişi çalışıyor sorun yok...
                                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=37948

Polsatlarda açık... Güncel softcam.*** yükleyip bir dene...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X