• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 3.Pvr 16.11.2007 Test Yazılımları Hakkında Görüş ve Öneriler.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• maho02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılımlara ff rw ileri geri sarma özelliği biraz hızlı değilmi hocam bende çok hızlı sardırıyor.
    sizden önce yazılan mesajları ve cevapları okusanız iyi olur. Bir üstte benim alıntı yaptığım mach1 üstadın mesajını oku istersen.
    :tr: :manga:
    Başkalarını bilen kimse bilgili,
    Kendini bilen kimse akıllıdır.:dedeeee:

Yorum yap

• hocam elinize sağlık teşekkürler saygı ve sevgilerimle
      dunkes:

Yorum yap

• yazılım için teşekkurler ancak bende ileri geri sarmayı ektif etmeye çalıştığımda makine kitlenmesi oluştu hatta normal film seyretmede de belli bir süre sonra aynı donma meydana geldi. çalışmalarınızın devamını bekliyoruz.. tşk..

Yorum yap

• @mach1

hocam eline saglik gercekten yazilimlar super ,yalniz bircok arkadas laptop la cihaza mudahale ediyor sanirim bircok laptopta rs232 cikisi yok dolayisiyla USB/RS232 convertor alip yapiyoruz ama hep problem cikariyor ,donanimda zaten onde bir usb girisi var biz oradanda receivere laptoptan mudahale etmek istiyoruz yani card sharing,vs vs yapilabilirmi yani com cikisindan yaptigimiz her olayi ondeki usb cikisindan da yapabilirsek cok iyi olur diye dusunuyorum...

zaten millet isin suyunu cikardi cikaracagi kadar...bizimkisi sadece laptop kullanan arkadaslarin dusuncesi olarak algilansa seviniriz...

yinede yazilimlar harika oldu ayrica tesekkur ederiz...

Yorum yap

• mach1hocam mp3 icin ileri geri ille iistemedim sadece düşünüyormusunuz donma problemide kıngston 2 gb flash bellekte oluyor ozel istekte bulunmamız mümkün deyil neyin iyi neyi kötü olduğunu bizden daha iyi bilirsiniz o kadar özellik kattınız ki o yüzden görüşünüzü almak istedik ayrı yeten bana cevap verdigin icin sana müteşşekkürüm sana calişmalarında başarılar dilerim zaten next ailesinin özeligi bu dur anın da cevap diger cihazları kullanan arkadaşlara biraz havamız olsun yani tşk ttttttttttttttşşşşşşşşşşşşkkkkkkkkkkkk

Yorum yap

• Başta mach1 usta olmak üzere yazılımda emeği geçen herkese teşekkürler.
              :tr:

Yorum yap

• büyük usta mach1 hocam emeğinize sağlık
                UZAY TİCARET
                ELEKTRONİK MARKET
                YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
                Pıoneer & SONY

Yorum yap

• direk pahuse yine eklenmemiş zumdan daha önemli pahuse üçdefa tuşa basıncayakadar yazılar notlar kaçıyor....

Yorum yap

• neccoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    @mach1

hocam eline saglik gercekten yazilimlar super ,yalniz bircok arkadas laptop la cihaza mudahale ediyor sanirim bircok laptopta rs232 cikisi yok dolayisiyla USB/RS232 convertor alip yapiyoruz ama hep problem cikariyor ,donanimda zaten onde bir usb girisi var biz oradanda receivere laptoptan mudahale etmek istiyoruz yani card sharing,vs vs yapilabilirmi yani com cikisindan yaptigimiz her olayi ondeki usb cikisindan da yapabilirsek cok iyi olur diye dusunuyorum...

zaten millet isin suyunu cikardi cikaracagi kadar...bizimkisi sadece laptop kullanan arkadaslarin dusuncesi olarak algilansa seviniriz...

yinede yazilimlar harika oldu ayrica tesekkur ederiz...
                    aslında olursa fena da olmaz ama mach hocayıda fazla sıkmasak diyorum ben...
                    İyiler Mutlaka Kazanır...

Yorum yap

• hocam ileri veya geri aldığımda cihazda donma yaşıyorum acaba neden olabilir

Yorum yap

• bu yazılımda sadece ileri geri sarmamı eklendi polsatları açarmı teşekkürler

Yorum yap

• as77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          bu yazılımda sadece ileri geri sarmamı eklendi polsatları açarmı teşekkürler
                          Yazılım attıktan sonra güncel Softcam atarsanız açar tabii...............

Yorum yap

bu yazılımda sadece ileri geri sarmamı eklendi polsatları açarmı teşekkürler
                            evet polsatları emukey ile açar kırmızı tuş ileri yeşil tuş geri sarma kayıt yaptıktan sonra sayın mach1
                            hocamızın dediği gibi bu sayfanın 1. mesajından
                            okumak üzere başlarsanız dahada bilgilenmiş olursunuz saygılar sevgiler
                            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• güncel softcam nerden bulabilirim yeniyinde teşekkür

Yorum yap

güncel softcam nerden bulabilirim yeniyinde teşekkür
                                Burda var http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=27992

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X