• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Cı-Fta-Ultra-Pvr 31.7.2007 Software

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• reko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nılesata uyduyu ayarlıcam da..9000 ıcın yazılım beklıyorum bu aksam uyduyu ayarlıcam bakalım nasıl uyduymus..sırusu aradan cıkarıp bı bakım...ama yazılımı doktor usta haftaya verıcem dedı beklıyoruz...saygılar
    malisef yazılımlar verilmeyecekmiş doktor burada bir açıklama yapmış http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=27139

Yorum yap

• necil77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      malisef yazılımlar verilmeyecekmiş doktor burada bir açıklama yapmış http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=27139
      auto verılmesede olur..zaten keyler verılıyor manuel elle key gırıpde ızleyebılırız sanırım...
      ReKo

Yorum yap

Yazılımlar verilmeyecek diye birşey yok. Sadece auto çöktü olabilirse autolu olmazsa autosuz verilecek.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Yazılımlar verilmeyecek diye birşey yok. Sadece auto çöktü olabilirse autolu olmazsa autosuz verilecek.
          ewet autosuz da olabılır sanırım softcam le atıp ızleyebılırz...ben ona gore uyduyu ayarlamayı dusunuyorumda..saygılar
          ReKo

Yorum yap

• Çok güzel olur TASARIM hoca ne zamandır bekliyoduk bu haberi

Pkk Mağarasında Yazan Bir Yazı...
            Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilinki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin,bittiği zaman gidin kafasına sıkın.

Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur,kaçın ve canınızı kurtarın.

Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur

Yorum yap

tasarım hocam ben sadece doktorun yazdıgını belirttim (Autolar çöktüğü için yazılım verilmeyecektir) demiş tabiki ben next firmasında çalışan biri degilim ve yazılımların hangi şartlar ve koşullarda verildigini bilemem saygılarımla

Yorum yap

valla tasarım verilse guzel olur benim işimede yarar yeni yazılımda bazı değişikler vardı güzel olmustu umarım mach hocamız yazılımları halledip kısa zamanda ulastırmaya calısır bize saygılar...
                YÜRÜYOR
                yürüyor yalnız gidiyor
                hayatı vermedi can, ona
                kalbini dinledi gel dedi, ona
                dağ, deniz ve nehir
                düşündü gideyim
                mutlu etmedi bu dünya beni
                bulacakmıyım acaba bir yer
                ağrısız içine yatacağım
                bir toprak gitsem mi acaba
                olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

valla arkadasım doktor haklı bir yandanda olur olmaz yerlerde yazılıyor gereksiz yere sanki next hiç bir cihazına yazılm vremiyormus gibi yazılar yazılıyor doğal olarak bende doktorun yerinde olsam aynısını yazardım sanki yazılım vermeye mecburiyetleri varmıs gibi herkes usteliyor saygılar...
                  YÜRÜYOR
                  yürüyor yalnız gidiyor
                  hayatı vermedi can, ona
                  kalbini dinledi gel dedi, ona
                  dağ, deniz ve nehir
                  düşündü gideyim
                  mutlu etmedi bu dünya beni
                  bulacakmıyım acaba bir yer
                  ağrısız içine yatacağım
                  bir toprak gitsem mi acaba
                  olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

• ıkı gundur cıhazda garıp seyler olmaya basladı kılıtlenıyo kanallar arası gezıntı yapmaya basladıgım anda kılıtlenıyo..kumandadadn ustuste 2-3 kanal degıstırdıgımde 4 kanalda goruntu donuyo ses arkadan devam edıyo cıhazın ekranında 0 gozukuyo ..arkadan acıp kapamak gerekıyo ..valla ilk kez oluyo bu nedendır acaba..tekrar yazılım atıcam sımdı bakalım duzelıcekmı..saygılar
                    ReKo

Yorum yap

• reko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ıkı gundur cıhazda garıp seyler olmaya basladı kılıtlenıyo kanallar arası gezıntı yapmaya basladıgım anda kılıtlenıyo..kumandadadn ustuste 2-3 kanal degıstırdıgımde 4 kanalda goruntu donuyo ses arkadan devam edıyo cıhazın ekranında 0 gozukuyo ..arkadan acıp kapamak gerekıyo ..valla ilk kez oluyo bu nedendır acaba..tekrar yazılım atıcam sımdı bakalım duzelıcekmı..saygılar
                      bende de aynı sorun var 2 gündür yazılım attıktan sonra düzelip düzelmediğini yazarsan sevinirim

sorun sadece türksatta oluyor bende hotbird te ve paylaşımda bi problem yok.....

Yorum yap

• bendede 9000 fta ve 9000 cı var 2 gündür aynı sorun bendede var cihazda herşey donuyor sadece ses gelmeye devam ediyor cihazı kapatıp açıyorum bir kaç kanal değiştirdikten sonra gene donmaya başlıyor sorun yazılımsalmı acaba bu sorun çok kişide var galiba

Yorum yap

• anatolain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          bendede 9000 fta ve 9000 cı var 2 gündür aynı sorun bendede var cihazda herşey donuyor sadece ses gelmeye devam ediyor cihazı kapatıp açıyorum bir kaç kanal değiştirdikten sonra gene donmaya başlıyor sorun yazılımsalmı acaba bu sorun çok kişide var galiba

quaoar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          bende de aynı sorun var 2 gündür yazılım attıktan sonra düzelip düzelmediğini yazarsan sevinirim

sorun sadece türksatta oluyor bende hotbird te ve paylaşımda bi problem yok.....
                          arkadslar yazılımı attım..kanalarıda pc den atıcaktım vıstada edıtor calışmadıgı ıcın sıfırdan tarattım..sorun sımdılık yok..fazla ugrasmadım ama su an donma yok..işin ılgınc yanı sadece turksatta oluyo dewmıs ama sadece starda cnnturkde dream tv de vs oluyo..sadece bı kac kanalda donmalar ..ılgınc ses devam edıyo goruntu donuyodu..kurcalamadıma ama sımdılık gıttı gıbı..
                          ReKo

Yorum yap

• sımdılık sorun yok gıbı baktım ama belkı yıne olabılır baya kısı yazmıs problemı ıkı gundur bu problem var acaba bu tp de mı bı sorun var...anlamadım gıttı
                            ReKo

Yorum yap

• bendede aynı sorun oluşuyor görüntü donması oluyor ses gelmeye devam ediyor cihaz ekranında tek haneli rakamlar çıkıyor
                              NEXT 9000 CI :alalal:+ VESTEL 840 CI :no:
                              150 cm Türksat
                              90 cm Thor

Yorum yap

• aynı sorun bende de var. donduğu zaman kanal göstergesinde 0 yazıyor. anahtardan kapatıp açınca düzeliyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X