• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 cıs Key Düzeni soru

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 cıs Key Düzeni soru

Arkadaşlar bu cihazlarda yazılan keyler kaç satır olabiliyor bi sınır var mı?
    geçenlerde dw keyleri softcam dosyasında biraz artırmıştım. Cihazda göremedim.
    ayrıca tps ler enfazla 200 adet görünüyor. bazen 500 lük falan tps denkgeliyor cihaza atılamaz mı?
    ilgi ve bilginize teşekkür ederim. saygılar.
    HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

senin cihaz süper plus görünüyor. bende 2000x cı plus var onlarda 34 kb lik bir softcam dosyasını alıyor. seninki belki daha büyük bir dosyayı alabilir gibi geliyor (4mb flash ondan bir tahminde bulunuyorum)
    ben daha büyüğünü denemedim. bir de hatalı dosya hazırlarsan cihaza gitmiş gibi görünüyor yani yüklemeyi yapıyor ama aslında cihaza gitmemiş oluyor

Yorum yap

hocam özellikle dw keyleri deniyorum 24 adet ten fazla almıyor.
      saygılar.

Yorum yap

24 adetten çok daha fazla sığar şu an 2500 x te baktım bende cw bölümü 1/9sayfa olmuş 82 satır var ....Aes keylerde superlerde eskiden haftalık keyler verilirken sığsın diye 700 lere çıkarılmıştı ama zaten aes key yok artık koyacak...
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

hocam 2000 cıs için aes leri iptal ettim direckt cw lere 24 adet keyden fazla giremiyorum. zaten 2 satır 1 key ediyor. yani 48 satır var.
          modelden modele değişiklik olabilirmi?
          Saygılar

Yorum yap

Hocam bu konuyla ilgili benimde bir sorum olacak.Bazı key sitelerinde Next süper pluslar için 68kb'lık key dosyası veriliyor.Next 2000 cıs süper plusların
            key kapasitesi bu dosyayı alabiliyormu? Alamıyorsa kaç kb 'a kadar key dosyası
            atabiliriz?

Yorum yap

Değerli arkadaşlar üstteki konudaki sorumu yanıtlayacak kimse yok mu?

Yorum yap

kimse cevap vemiyo arkadaş.
                sorularımızın çoğu havada kalıyor.
                Tabi bazı konularda haklarının yememek lazım. Allah razı olsun. Ustalardan.
                Selamlar.

Yorum yap

İlk verilecek yazılımda ok o olay merak etme...
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    24 adetten çok daha fazla sığar şu an 2500 x te baktım bende cw bölümü 1/9sayfa olmuş 82 satır var ....Aes keylerde superlerde eskiden haftalık keyler verilirken sığsın diye 700 lere çıkarılmıştı ama zaten aes key yok artık koyacak...
                    sayın hocam aynı yerden mi bahsediyoruz anlayamadım kusura bakma. benim dediğim yer direct control world keyleri..
                    Ayrıca hocam bazen 65kb lık softcam veriliyor bunları atamaz mıyız. atsak nerelerini alıyor.
                    Saygılar.

Yorum yap

Evet cw keyleri hafızası arttırılacak her ne kadar gereği olmasada...65 kblik softcamda ne fazla varki tüm açılan kanallar zaten var benim softcamde ...

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hocam cevabın ve Next ailesine verdiğin emeklerin için çok teşekkürler.Anladığım kadarıyla bu 65 kb'lik dosyalar her ne kadar cihaza gitti gözükse de bir işe yaramıyor.Doğru mudur hocam?

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Evet cw keyleri hafızası arttırılacak her ne kadar gereği olmasada...65 kblik softcamda ne fazla varki tüm açılan kanallar zaten var benim softcamde ...
                          Sayın Hocam ilginize çok teşekkürler. Dediğiğniz gibi belki gereği yok ama nolur ne olmaz. 65 kb lik lerin bazısında ***********gibi kanal keyleri gözüküyor belki deneriz.

Şu önemli diğer sorunlarımız için bi çalışma var mı?
                          1-Ses kesintisi olayı
                          2-Sinyal sorunu.( daha öncaki kullandığımız nexte her uyduda göre kalite
                          %10-15 eksik.
                          astra da gündüz %40-42 kaliteyle yayını bozuk alıyor.
                          akşam tabi sinyal yok. bunun gibi gündüz olan 3-4 tp akşamları gelmiyor.
                          3-cihaz modülü tanıdığı halde kapatıp açınca veya durduk yere modül kontrolü yapıyor ve bulamıyor. ya cihazı arkadan kapatıp açmak yada modülü çıkarıp takmak gerekiyor.
                          4-menüde ses&görüntü senkron seçeneği
                          5-mp3 lerde takılma oluyor. kumanda ve ön panel tuşları işlemez oluyor. bu durumda da yine cihazıarkadan kapatıp açmak gerekiyor.
                          6- Bugün bir iki sefer karşılaştım. mp3 dinlerken kendiliğinden durdu (parçanın takılması değil) ve tekrar listeye döndüğümde ne mp3 dosyası ne jpeg dosyası ne de softcam dosyası hiç bir şey görmüyordu. diğer klasör adları görülüyordu.
                          Hocam başını fazla ağrıttım galiba hepsini burada yazmış oldum yaklaşık bir aydır hep karşılaşıyorum. Sizden başka kim bize yardım edebilir ki..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X