• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 cx super plus arka plan resmi sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 cx super plus arka plan resmi sorunu

next 2000 cx super plus arka plan resmi için pic2mpg program ile jpeg resimlerimden arka plan resimleri hazırladım. Program onları winamp media file lara çevirdi. usb ile ( fat 32 formatlı ) cihaza gönderdim. güncelleme başarılı diyor. cihaz açılıp kapanıyor ama heyhat bizim resim meydan da yok, OSD den kullanıcı yı ayarlıyorum ama arka planda resim falan gelmiyor ( yalnız cihazınkiler işaretlersen mevcut ve görünüyorlar) acaba yanlış yaptığım birşey mi var, tavsiyelerinize ihtiyacım var tesekkürler dunkes:

çözünürlükle alakalı bir problem oluyor.yükseltmek için ayrı bir program var.fyt kardeş yardımcı olur sanırım.ben bilgi istemiştim yakında açıklamasını forumda bulursun.takibet.saygılar
    --------Eller bene beg diyormuş nedim,
    ben senin bene bir ola deyişini istirem.
    ---------

Yorum yap

Döndürdüğün resimle alakalıdır yoksa pic2mpeg programında hata yok

Yorum yap

merhaba bende bazı resimlerde sorun yaşıyorum ama @fyt arkadaşımızın BURADA 70. cevapta verdiği bilgileridenemekte fayda var derim ayrıca linkini verdiğim topikten takip edersen konuyu daha faydalı olur.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
        Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
        YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
        XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

peki arkaplan resmını silemeyiz mi doktor usta.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X