• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT YE-2000 Cıs super plus Reciever ve Yazilim Hk.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NEXT YE-2000 Cıs super plus Reciever ve Yazilim Hk.

Merhaba arkadaslar...
    Gecen hafta icinde Mavi Platinum modul karti bulunan Next serisi recieverimi aldim.Ayrica usb giriside bulunuyor.
    Geceleri bi cok adult olan olmayan uydu kanallarini kirip izleyebiliyorum modul sayesinde.
    Bu usbden kirma konusunda cok acemiyim herhangi bir tecrubem olmadi.Simdi size sorum bu modul sayesinde herzmaan tum yayinlari izleyebilecekmiyim yoksa illa bir gun update etmem gerekecekmi?
    Birde sizden izlenebilecek kalitesi en yuksek adult kanallarinin bir listesini alabilirmiyim?
    Bu kirma isi icin forumu baya bir inceledim ama baya bir karisik geldi.Bir suru program var.Kafam iyice karisti.
    Halen acilmayan baya bir kanal mevcut listemde.Bir favori olusturmayi dusunuorum adul olarak.
    Siz ilk aldiginizda ne gibi yuklemeler yapmistiniz bana tavsiyeleriniz neler olur.TEsekkurler....

o modulle 2 yayın seyredeceksin.rehdln mıx kanalını.tabiki yayın gidince module program yuklenecek.Uydu alıcınızada gerektigi zaman program yuklenecek.DOKTROR zaten gerektigi zaman forumda bilgilendirmektedir.Ekibiyle bizlere en iyisini sunmaktadır.

Yorum yap

benim reciever icin en son yayinlanan programlar hangileridir?bu konuda baya bir cahilim yardimci olursaniz sevinirim...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X