• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Minix HD MAVİ RENK Satışa Sunuldu.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

öbür renkteki cihazdada ayni özellik var bu yeni renk sadece renk olarak farklı bence..

Yorum yap

eaglyeye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      öbür renkteki cihazdada ayni özellik var bu yeni renk sadece renk olarak farklı bence..
      Öbür cihazda motorlu çanak ayarı bölümünde sinyal alamama sorunu varmış.Bu mavi cihazı aldım bende ve bu cihazda motorlu çanakta gayet süper çalışıyor.
      150 CM Parabol-Goldmaster LNB-Powerjack 18'' Hareket Kolu-MOTOSAT Pozisyoner-Next MiniX HD Blue-TOSHIBA 32LV833G LCD TV
      MALİK SAATÇI

[/I][/B]
      Keman hakkında bilgiler için:

Yorum yap

motorlu çanak sorunu dışında tüm özellikleri ayni..yeni renkli olana diğerinden farklı olarak tercih nedeni oluşturacak özellikler koysalardı iyi olurdu....

Yorum yap

bu cihazlardaki kapaklar değişirse cihaz pembe kapakla birebir aynımı donanım vs.

Yorum yap

yaylalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            lüzumsuz işlerle uğraşıyorlar kablosu kısa olduğu için bazı tv lerde montaj sorunu oluyor. bunu next yetkililerine bildirdim ama dikkate almamışlar demekki sorun renkteymiş..
            mavi minix hd de dişi erkek hdmı uzatma kablosu piyasaya verildiği günden beri var......yanlış bilbilendirme yapmış olursunuz ...bilginizi tazeleyin...
            Next&Nextstar
            EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı
              ilk çıktığı günden itibaren forumda yazmıştım.pembe renkli olanı hayatta almam demiştim iyiki mavi çıktı artık alırsam mavi alırım.

acele etme başka rengi çıkar :ehehe:

Yorum yap

heee heeee tam üstüne bastın tebrikler..renk çıkaracaklarına dreambox özelliklerine sahip yenilikler olsadı..

Yorum yap

güzel bir cihaz güzel çalışma olmuş

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X