• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Inf Serisi 26.10.2007 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sağol ustaların ustası
    ***BİLMEMEK AYIP DEĞİL ÖĞRENMEMEK AYIP***

Yorum yap

iyi akşamlar bir sorum olacak bende next 2000 cı plus uydu var ve versiyonu INF613f110106 MO20.00 yazılım versiyonu var yükleyici 02.0i yk yazıyor bunu şu anki güncel yazılıma nasıl çevirebilirim yardım edermisiniz acaba

Yorum yap

1. mesajdaki 1. yazılımı PcLink 2.0 ile yükleyin. Daha sonraki yazılım ve key dosyalarını yüklerken PcLink 2.2 kullanın.

Yorum yap

tesekkurler emegi gecenlere

Yorum yap

yanlız ch+ tuşuna bastığımda 0030 yanıp sönüyor bende böyle yükleme yapılabiliyormu bendeki yazlıım

Yorum yap

ye 2000 cı plus 614 ı yazılımda polsatlar manuel girildiğinde açıyormu. Deneyenler cevap verirse memnun olurum.

Yorum yap

Sifonfiltresi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ye 2000 cı plus 614 ı yazılımda polsatlar manuel girildiğinde açıyormu. Deneyenler cevap verirse memnun olurum.
                26.10.2007 yazılımını ve güncel softcamleri yüklersen polsatlar açılacaktır.

Yorum yap

FMB616 a versiyonlu 2000 CI plus için herhangi bir inf e dönüşüm dosyası varmı yoksa bu cihaz patladımı bizde ?

yahut bu cihaza yüklenebilir dosya varmı?

yeni konu açarak yer işgal etmek istemedim

Yorum yap

SEVMEK46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    FMB616 a versiyonlu 2000 CI plus için herhangi bir inf e dönüşüm dosyası varmı yoksa bu cihaz patladımı bizde ?

yahut bu cihaza yüklenebilir dosya varmı?

yeni konu açarak yer işgal etmek istemedim
                    FMB cihazların en son versiyonu 705 dir başka bir versiyona döndürülmüyor.

Yorum yap

hocam bu yazılımda teletex varmı.tşk

Yorum yap

Lütfen Yardım

cihaz 2500 dpci plus ...
                        Yazılım Versiyon : INF614e021307 mo23.00
                        Mekanik Versiyon : ykme05111706hpgi
                        yükleyici 02.2i (yk)

yazılım atamıyorum allah rızası için bi hayır sever bana hangi yazılımı hangi yükleme loderini ve yazılım atılırken izlenen yolları tek tek yazsın cinnet evresindeyim kafam 1500 oldu.bu mübarek işi yapana yeminle dua edicem allah rızası için yardım edin :iyyy: zipli dosya eklenirse msjlarına takla atarım dua ederken !

Yorum yap

theblackgod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          cihaz 2500 dpci plus ...
                          yükleyici 02.2i (yk)

yazılım atamıyorum allah rızası için bi hayır sever bana hangi yazılımı hangi yükleme loderini ve yazılım atılırken izlenen yolları tek tek yazsın cinnet evresindeyim kafam 1500 oldu.bu mübarek işi yapana yeminle dua edicem allah rızası için yardım edin :iyyy: zipli dosya eklenirse msjlarına takla atarım dua ederken !
                          Mrb işte yazılımınız:
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=34525. en alt satır. yükleme loaderi ise PC LİNK 2.2 dir. buyazılımı cihaz standby konumunda iken
                          KALEM den yollayacaksınız.
                          MACHİNA - 3-D
                          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

theblackgod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            cihaz 2500 dpci plus ...
                            yükleyici 02.2i (yk)

emu yazılımı-->> 5518_VEx_Boot_YKM3_YE-2500 DPCI PLUS INF614o 102607 MO23.00.zip

loader-->> pclink 02[1].0i user.zip

ben bununla yüklüyorum

PcLink 2.1i Türkçe

PcLink 2.2i Türkçe

Next Plus Serisi Cihazlara Yazılım Yükleme Talimatı. (Resimli)

:iyyy:-->>>üşüyom bakmayın bana öyle

Yorum yap

çok teşekkürler cihaz tekrar gelecek gece sonucu bildiricem 2 kinize çok minnettarım şimdide dualarımdasınız .allah razı olsun ...

Yorum yap

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X