• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Süper (V1.896) 15.12.2014 Tarihli TEST Yazılımı.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D Süper (V1.896) 15.12.2014 Tarihli TEST Yazılımı.

Next Machina 3D Süper (V1.896) 15.12.2014 Tarihli TEST Yazılımı.

Yazılım Notları :
    - TAVŞAN (+18) BAĞLANTI SORUNLARI DÜZELTİLDİ.(AYARLARDAN BÖLGE 1 SEÇİLİ OLMALIDIR.)
    - TÜRKSAT EXPRESS TARAMADA TELETEX ÇALIŞMAMA SORUNU DÜZELTİLDİ.
    - ASTRA ORF PAKETİNDEKİ EMU İLE GEÇ AÇILMA SORUNU DÜZELTİLDİ.
    - D-SMART VE FİLBOX MODÜL KULLANICILARI GERÇEK DATA İLETİLMEDİĞİNDEN TÜRKSAT EXPRESS TARAMA UYGULAMASINI KULLANMASINLAR.
    - DOKTOR'A TEŞEKKÜRLER.

İNDİR
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Teşekkürler hocam ellerinize sağlık.

Yorum yap

üstadlar ben bunu analamadım açarmısınız lütfen ...(D-SMART VE FİLBOX MODÜL KULLANICILARI GERÇEK DATA İLETİLMEDİĞİNDEN TÜRKSAT EXPRESS TARAMA UYGULAMASINI KULLANMASINLAR.) ?

Yorum yap

otantu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        üstadlar ben bunu analamadım açarmısınız lütfen ...(D-SMART VE FİLBOX MODÜL KULLANICILARI GERÇEK DATA İLETİLMEDİĞİNDEN TÜRKSAT EXPRESS TARAMA UYGULAMASINI KULLANMASINLAR.) ?
        Ben kısaca izah etmeye çalışayım...Denilmek istenen kısaca şudur,cihaza eklenen bu özellik normal kanallarda sorunsuz çalışırken bahsi geçen PLATFORMLAR gerekli DATA bilgilerini yollamadıkları için cihaza bu konumda ( TÜRKSAT EXPRES TARAMA ) yeni kanal eklense bile listeye ekleyemiyor.Bunun yerine OTOMATİK yada MANUEL tarama yapılması tavsiye ediliyor.
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Emeğimize sağlık tesekkur ederim.

Yalniz beğenmediğim bir şey var.Medya portalinda tavşanları kapattım ama Vod bölümünde kategoriler kisminda yetişkin yabancı,yetişkin türk gibi şeyler listede çıkıyor.Bunlar daha önce cikmiyordu.Bunları listeden nasıl kaldırabilirim?Ailemin ve kardeşimin boyle şeyleri görmesini istemiyorum.

Yorum yap

magnetic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Emeğimize sağlık tesekkur ederim.

Yalniz beğenmediğim bir şey var.Medya portalinda tavşanları kapattım ama Vod bölümünde kategoriler kisminda yetişkin yabancı,yetişkin türk gibi şeyler listede çıkıyor.Bunlar daha önce cikmiyordu.Bunları listeden nasıl kaldırabilirim?Ailemin ve kardeşimin boyle şeyleri görmesini istemiyorum.
            - TV izlerken OK tuşuyla kanal listesini aç, kumandanın altında kırmızı kayıt tuşu var oraya bas ve gelen şifre ekranına 1234 yaz kapanır...

Yorum yap

Tamam tesekkür ederim.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=64578
                [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X