Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & NextStar HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next Machina 3D

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 05-03-2017, 20:02   #21
denizci56
IpTv Member

denizci56 kullanıcısının avatarı

Üye No: 7552
Giriş: 19-02-2006

Uydu Alıcısı: Next minix hd Amigo,Next POİNT,Next Machına3d

Yeni yazılımda İPTV kanal listesinde USB/Kişisel attığımız liste silinmiyor.Fabrika Ayarlarında;Sadece kullanıcı ayarlarını silersek siliniyor.Bir öceki yazılımda sarı tuşa basarak silebiliyorduk.
denizci56 is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
The Following User Says Thank You to denizci56 For This Useful Post:
gezgin2006 (06-03-2017)
Eski 06-03-2017, 11:12   #22
emin.özer
Üye

emin.özer kullanıcısının avatarı

Üye No: 65248
Giriş: 30-12-2007

Uydu Alıcısı: Next.2000cıs super pulus ATLANTA HD BOX MACHİNA3D

yazilim.icin.tesekurler herkese
emin.özer is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-03-2017, 22:14   #23
gezgin2006
Yeni Üye

Üye No: 23841
Giriş: 13-07-2006

Uydu Alıcısı: machina 3d

Kart Paylaşımı: hayır

Alıntı:
denizci56 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yeni yazılımda İPTV kanal listesinde USB/Kişisel attığımız liste silinmiyor.Fabrika Ayarlarında;Sadece kullanıcı ayarlarını silersek siliniyor.Bir öceki yazılımda sarı tuşa basarak silebiliyorduk.
x-panel sayısının arttırılması çok güzel olmuş. Teşekkür ediyoruz. Ancak usb den yüklenen kanalların sarı tuş işe silinememesi doğru. Kumandadan usb ile yeniden yükleme ile de sadece bir yeni liste eklenebiliyor.
gezgin2006 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-03-2017, 01:29   #24
osetyalı
V.I.P

osetyalı kullanıcısının avatarı

Üye No: 113590
Giriş: 09-12-2010

Uydu Alıcısı: Next YE-2500X_DPCI_PLUS Next YE-2000 CX SUPER PLUS Next_Machina3D Next YE-2000 SUPER HDMI

Alıntı:
Sayın osetyalı usta yazınızı okuyup cihazımda usb ye yedekleme yapıp,Uydu/Tp Listeleri Güncelle bölümünden güncelleme yaptım.Resimleri çekip bilgi paylaşma bazında paylaşıyorum.Sizin özellikle söylediğiniz uyduda arattırdım kör tarama ile. Tp Listeleri güncellenmiş.Diğer uydularda güncelleme yapmadım.

Deyerli arkadaşım uydunun üstüne geldikten sona elbette kör taramayla bütün tepeler gelir yazılımı yükle fabrika ayarlarına dön uyduyu seç bak bakiym sözkonusu tp varmı tarat bakiym idaman tv gelirmi gelmez ya tp yi manuel girersin yada kör taramayla bulursun benim anlatmaya çalıştığım şey yazılım notunda bütün tp ler güncellenmiş deniliyor işe yaramayan tp ler ayıklanmış deniliyor hayır bir örnek verecek olursak örneğin türksatta çöplük gibi yıllanmış tp ler var yani güncellenmiş dedikleri sıradan tp lerle uydu aramaya kalkarsak yolda kalırız.
osetyalı is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
The Following User Says Thank You to osetyalı For This Useful Post:
zafer3801 (10-03-2017)
Eski 10-03-2017, 22:02   #25
aydın ipek
IpTv Member

Üye No: 132453
Giriş: 24-06-2016

Uydu Alıcısı: machına 3d cift tuner

osetyalı arkadaş doğru diyor kör tarama diğer kanal araması gibi değil
doğrusu ben hep cihazı kör tarama olarak yapıyorum ilk önce tüm uyduyu siliyorum sonrada tüm tp ları siliyorum vede sıfırdan kör tarama yapıp kanallarımıda kendime göre dizdimmi usb ye yedekliyorum
cihazada fazla yük binmemiş oluyor bence hem fazla kanallar yok hemde fazla tp yok
aydın ipek is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-03-2017, 13:27   #26
IptvSolutions
IpTv Member

Üye No: 132407
Giriş: 16-06-2016

Eline sağlık usta iptvler 2000 hd den daha iyi çalışıyor machina daha başarılı.
________________________________________________________________________________
Iptv server yetkililer ve üyeler tarafından denenmiş ve onaylanmıştır !!!
Yeni üye alımları başlamıştır Test yoktur üyelik süreleri 6 ay ve 1 senedir !!
Kanal listesi güncellenmiştir 2122 kanaldır şu an eski film vodlar silinmiştir m3u dosyanızı yeniden indirin e2 buketinizi indirin xpanel kanal güncelleme yapmayı unutmayın!!!
Üyelik yeni sezon fiyat ve şartları değişmiştir bilgi almadan üyeliğinizi yenilemeyin.

Iptv ve Iptv+Cccam olarak üyelikler tekrar başlamıştır.
IptvSolutions is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-03-2017, 13:52   #27
denizci56
IpTv Member

denizci56 kullanıcısının avatarı

Üye No: 7552
Giriş: 19-02-2006

Uydu Alıcısı: Next minix hd Amigo,Next POİNT,Next Machına3d

Alıntı:
osetyalı tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Deyerli arkadaşım uydunun üstüne geldikten sona elbette kör taramayla bütün tepeler gelir yazılımı yükle fabrika ayarlarına dön uyduyu seç bak bakiym sözkonusu tp varmı tarat bakiym idaman tv gelirmi gelmez ya tp yi manuel girersin yada kör taramayla bulursun benim anlatmaya çalıştığım şey yazılım notunda bütün tp ler güncellenmiş deniliyor işe yaramayan tp ler ayıklanmış deniliyor hayır bir örnek verecek olursak örneğin türksatta çöplük gibi yıllanmış tp ler var yani güncellenmiş dedikleri sıradan tp lerle uydu aramaya kalkarsak yolda kalırız.
Test yazılımı diye veriyorlar,nereye kadar,test edipde verme olanakları yokmu?Her seferinde bizler test ediyoruz ve olumlu,olumsuz düşüncelerimizi yazıyoruz,demekki yeterince ilgilenilmiyor.
denizci56 is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
The Following User Says Thank You to denizci56 For This Useful Post:
zafer3801 (11-03-2017)
Eski 12-03-2017, 20:02   #28
Tasarım
Administrator

Tasarım kullanıcısının avatarı

Üye No: 40
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: YE-2000 INTERNET MACHINA™ & YE-2000 MACHINA 3D™

Kart Paylaşımı: Cccam & Ip TV

Alıntı:
yeterince ilgilenilmiyor.
- Yeterince ilgilenilmeseydi bu cihaz buralara kadar gelebilir miydi?
- Tabiki ilgileniliyor, belki gözden kaçmıştır.
________________________________________________________________________________
Tasarım is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-03-2017, 23:35   #29
beylun90
Yeni Üye

beylun90 kullanıcısının avatarı

Üye No: 32664
Giriş: 20-10-2006

Uydu Alıcısı: Next Machina 3D ( Çift Tuner )

Bu akşam X Panel 6 dahil yükleme yaptım. 6'sı da gayet güzel çalışıyor. VOD'larda bir önceki yazılıma göre artıları eksilerden fazla. USB kişisel dosyalarımı ( Radyo, sinema, tv ) dosyalarımı birleştirip tek dosya haline getirip attım. Herhangi bir sorun yok. Sadece bir önceki yazılıma göre USB / Kişisel bölümdeki ekleme ve silme işlevlerinde sıkıntı var. Bunu da Kişisel dosyalarımı tek dosya haline getirerek çözdüm. Yeni bir yazılım ihtiyacı doğduğunda bu konuyu da hocalarımız halleder diye düşünüyorum.
Yazılım da emeği geçen bütün herkese teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
beylun90 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-03-2017, 14:16   #30
mach1
Forum Leader

mach1 kullanıcısının avatarı

Üye No: 1
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Machina 3D Vu+ Duo2 WeTek-Play Gigablue Quad Plus/X1

Kart Paylaşımı: CCcam-Newcamd

Eksik ve hataları yazın arkadaşlar ilerki yazılım için.
Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay2 -Next Machina 3D 2000 HD Minix Vu+ Ultimo- WeTekPlay -WeTekCore4K Gigablue X1- Gigablue Quad Plus ....

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-28d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1b-30b vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1for...p?do=newpm&u=1

Test server verilmiyor sadece üye olanlar cccam serverı izler..

IPTV server desteği için forumda iptv bölümüne bakın bana pm atmayın

http://www.mach1digital.com/mach1for...ewpost&t=71472

Herkes yoluna cebine bakar konuşur bir halt yapmaz , biz yaparız...

WeTek Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php
WeTek E2 Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Enigma2
mach1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok