• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Cl Stereo Sorunu...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000 Cl Stereo Sorunu...

Next 9000 Cl'de Stereo, Sağ, Sol, Mono Tv’de ve radyolarda çalışmıyor. Müzik setime reciverdan R, L audio çıkısından bağlantı yapıyorum fakat Stereo ses elde edemiyorum. yardıcı olursanız sevinirim...

atumenci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Next 9000 Cl'de Stereo, Sağ, Sol, Mono Tv’de ve radyolarda çalışmıyor. Müzik setime reciverdan R, L audio çıkısından bağlantı yapıyorum fakat Stereo ses elde edemiyorum. yardıcı olursanız sevinirim...
    kumandadan audı girıp sıtorede okeylıyeceksın ses sıstemınde orta bas hoporlerın varsa sağ sol ayırımı daha az farkedersın, gelki ben kulakluklen dınledım ayırımın yeterlı olmadığının farkındayım, yapacak bir şey yok gelecek yazılımları beklıyeceğız, sade sende deyıl bu olay bende iki cıhaz var ikisıde aynı
    optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
    .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

ben kumandadan audio tuşuna basıyorum, fakat yinede müzik setinde Stereo, Sağ, Sol, Mono seslerini elde edemiyorum. hemen hemen tüm yazılımları attım hiç birindede Stereo ses yok, normal ses var yani kumandadaki audio tuşundaki Stereo, Sağ, Sol, Mono 'lar çalışmıyor. tüm kullanıcılardada bu sorun varmı? yoksa sadece benim cihazımda mı bu sorun var. ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim...

Yorum yap

sevgili arkadaşım cihazında çalışmamasının sebebi eger izledigin tv veya dinledigin radyo kanalı stereo ses düzenindeyse bunu fark edebilirsin bizim türk yayınları büyük çogunlugu stereo diyerek yayın yapıyorlar ama malesef degil gerçek stereo sesini hispasattaki tekila kanallarında ben şahsen denedim tv de ve müzik setinde tam stereo sesini ala biliyorsun genelde kaliteli yayınlarda daha belirgin oluyor şu an cihaz evde oldugundan tam karar veremiyom arkasında yuv çıkışı varmı diye bi bakarsın ordan daha iyi randıman alırsın varsa eger selam ve saygılar
        :mzk: :mzk: :mzk: :mzk: :mzk: :mzk: :mzk: :mzk:
        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

gereklı açıklama ben yazana kadar verıldı..
          optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
          .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

tako 2000 kardeş yuv çıkışı dediğin yer neresi? reciverda TV, VCR, Audio R, L, çıkışları var bunlardan hangisine çıkış vermem gerekli VCR skartına mı?

Yorum yap

tako 2000 kardeş yuv çıkışı dediğin yer neresi? reciverda TV, VCR, Audio R, L, çıkışları var bunlardan hangisine çıkış vermem gerekli VCR skartına mı?
              sevgili kardeşim cihazlara hep önden baktıgımız için arkasında yuv çıkışı olup olmadıgını önceki mesajımda tam kesin bir cevap verememiştim akşam baktıgımda yuv çıkışı yokmuş şu an için böyle idare edecegiz sayın mach1 usta mesajımızı okursa daha detaylı bilgi verir vede eklenecek bir şey varsa yeni çıkacak olan yazılıma koyar saygılar
              :mzk: :mzk: :mzk: :mzk: :mzk:
              Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X