• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Amigo Plusmu Ts 2500 mü? Öneri lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Amigo Plusmu Ts 2500 mü? Öneri lütfen

Redline TS 2500 ile Nextstar Amigo Plus arasında kararsız kaldım. Fiyatları aynı sayılır. Evde yüksek hızda internet var. Özellikli bir cihaz arıyorum. Redline 2 yıl youcam server hediye ve iptv free hediye diyor. Next Mini Amigo ise sadece free server diyor. Redline wifi adaptor ücretsiz veriyor. Bu avantaj Nextin önüne geçermi. Hangisiniz öneriyorsunuz... veya redline ts 5000 - 4000 deniliyor bunlar uzun vadede daha mı iyi ? Yorumlarınızı bekliyorum ona göre karar vereceğim. TS 2500 mü Next Amigo plus mı ?

Amigo Plus ve 5E kullanan birisi olarak, kendi serveri 5E için pek bir işe yaramıyor. Piyasada günlük sunulan serveri kullanarak sorunsuz izliyorum kanalları. Firmanın verdiği serverler zaten adı üzerinde free. O yüzden server konusunda pek sıkıntı yaşamıyorum yani.
    Yoğunlukla kullandığım sistem ise Xtream. Elimde bulunan Xtream ile sorunsuz bir şekilde kanalları izliyorum.
    Firmanın kendi verdiği IPTV kanalları da hemen hemen sorunsuz çalışıyor. BeinSport'tan tutunda Fox Sports'a kadar ama elimde Xtream olduğu için firmanın verdiği IPTV'lere ihtiyaç duymuyorum.
    DLNA sistemini son yazılım(07.06.2016)tarihine kadar sorunsuz kullanarak, bilgisayarımı ve telefonu uydu alıcısı ile eşleştirerek bilgisayarımda filmleri ağ üzerinden izliyordum. Bu son çıkan yazılım ile DLNA sistemin de ne yazık ki içine edildi. Birbirleri ile bağlantı ne yazık ki zor kuruyor. Videoları donarak oynatıyor. Redline'yi bilmem ama Next pişmanlıktır. Yazık ediyorlar cihaza.

Yorum yap

tmm

Yorum yap

Konu iptv server muhabbetlerine girmesin arkadaşlar açık alan ve pmde bile ok ..
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Kardesim ts 2500 kullanıyorum on numara cihaz

Yorum yap

2hafta da 20 yakın amigo plus sattım 2gündür 5-6 müşteri arıyor beleş ip lerde ve extreamden yüklediğim ip lerde çihaz kilitleniyor diye elektrikten çıkarıp takınca düzeliyor 1 saat sonra tekrar aynı şey diyorlar yardım edebileçek varsa şimdiden teşekkürler

Yorum yap

şikayetler artıyor 5 çihazdan bugünkülerle 11 ad ulaştı xtreamdeki kanallarda kilitlenme sorunu

Yorum yap

anlaşılan next çihaz almayıp satmamız gerekiyor kimse yardımcı olmayınca next fabrikayı aradım filiz hanım çıktı forumda anlattıklarımı anlattım nedese evet xtream ve pop eklentilerinde problem var argeciler uğraşıyor nezaman sonuç alırız bilemiyoruz ama biz eklentiler için herhangi bir garanti vermiyoruz diyor redleni benzeri çihazlarda problem yok diyorum xtreamlerede tık yok benim anladığım biri parasını ödüyor sorun olmuyor biri sorunlu artık siz düşünün

Yorum yap

Redline cihazlar bu aralar oldukça tutuluyor.
                  Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                  DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

kullanıyorum bir sıkıntı yok
                    cihaz next amigo plus

Yorum yap

Next Minix HD Amigo Plus yaklasik 3 aydir sorunsuz kullaniyorum
                      ( tek sorunu usb ile mkv formatindaki filmleri gormuyor diger ozelliklerinde sikinti yok)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X