• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hotmail hesabım Bloke oldu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hotmail hesabım Bloke oldu

Bu sabah Hotmail hesabımın bloke olduğunu gördüm. Msn'ye girebiliyorum ama maillerime bakamıyorum. Aşağıdaki uyarı çıkıyor mail sayfamda. Hotmail ile iletişime geçmek ve yeniden mailimi aktif yapmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar var? Şimdiden teşekkürler.

Bu hesap kapatıldı

Hesabınız Kullanım Koşulları'nı ihlal etmiş gibi göründüğünden kapatıldı. Hesabınızı yeniden açmak için aşağıdakileri yapın:

1. Aşağıdaki bağlantıyı tıklatın ve e-posta desteği formunu doldurun.

2. "Lütfen seçiminizi yapın" etiketli kutuda şunu seçin: Bağlantılar/Oturum Açma Sorunu.

3. Başka bir kutu görünür. Bu da "Lütfen seçiminizi yapın" etiketlidir. Şunu seçin: Hesap Kapatıldı. Erişim Reddedildi.

4. Yanında kırmızı yıldız (*) olan tüm soruları yanıtladığınızdan emin olun. Sonra şunu tıklatın: Gönder.

İsteğinizi inceleyip 24 saat içinde size döneceğiz. Lütfen birden fazla talep GÖNDERMEYİN - bu, yanıt verme süremizi uzatır.

Yardım
    Yardım dediği yerde form filan çıkmıyor ve hotmail ile nasıl iletişim kuracağımı, bu sorunu hotmail yetkililerine nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirm.
    ELHAN ELEKTRONİK
    ANTALYA

Next 9000 Ultra Share Resimli Açıklama

Next 9000 Ultra TF530 Çipinin İnternetten Güncellenmesi Resimli Açıklama

Next 9000 Ultra Resimli Yazılım Atma Açıklaması

Bana sorarsan sakın formu yada linkleri açma başka bilgisayardan ulaşabiliyormusun bak spy virüs yada mailinizi elegeçirmeye çalışıyorlar olabilir.

Blokede hiçbir şey sorulmaz aktif et seçenegi çıkar çünkü hotmail tr ve 250 mb yapma olaylarında çok kapatıp (bloke edip) tekrar aktif ettim.

Yorum yap

Aynen Bigalı doğru söylüyor. Mail aktif etme olayında form falan doldurtturulmaz. Bende bir sefer kapatıp, tekrar aktif etmiştim. Böyle bir form olayı falan olmamıştı.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Aynen Bigalı doğru söylüyor. Mail aktif etme olayında form falan doldurtturulmaz. Bende bir sefer kapatıp, tekrar aktif etmiştim. Böyle bir form olayı falan olmamıştı.
        Zaten form filan çıkmıyor. Yani orada bana verdiği linkte açılan sayfa şöyle:

ELHAN ELEKTRONİK
        ANTALYA

Yorum yap

Ayrıca başka bilgisayarlardan da denedim, hep aynı uyarı ve aynı sayfa açılıyor. Ama msn adresimi rahat kullanıyorum sorun yok, hatta hesabımı bile yönetebiliyor, şifremi değiştirip kişisel bilgilerimi düzenleyebiliyorum ama mail sayfamı açamıyorum. Yani sakıncalı hiç bir mail filan da atmadım bir yerlere.
          ELHAN ELEKTRONİK
          ANTALYA

Yorum yap

4. Yanında kırmızı yıldız (*) olan tüm soruları yanıtladığınızdan emin olun. Sonra şunu tıklatın: Gönder.
            Gönder çıkıyorsa bu formdur hesab belirli bir süre erişim olmadığında(ne kadar olduğunu bilmiyorum) bloke olur bu hotmail adresini kullanan diğer program yada servisleri etkilemez msn gibi.

Sizin dediklerinizi tam anlıyamadım

Ama msn adresimi rahat kullanıyorum sorun yok, hatta hesabımı bile yönetebiliyor, şifremi değiştirip kişisel bilgilerimi düzenleyebiliyorum ama mail sayfamı açamıyorum
            hesap yönetimini nasıl kullanıyorsunuz hesap yönetimine hotmail üzerinden girebilir düzenleyebilirsiniz dolayısla buraya girince mailinizde açılır.Msn ile hotmail farklı servislerdir sadece aynı kullanıcı hesabı ve şifresini kullanırlar.

Göndermiş oldugunuz resimle üsteki bilgiler bir değil onunda bir resmini koyarsanız inceleriz ayrıca resimde giriş yapmış görünüyorsunuz.

https://support.msn.com/default.aspx?scrx=1

Yorum yap

Usta ben hotmail sayfamı açtığımda şu resim çıkıyor. Alttaki Hesabınızı yeniden açmak için istek gönderin yazan linki tıklayınca da yukarıdaki resim çıkıyor. Orada sabah bir şey yoktu ama şimdi sözünü ettiği kırmızı yıldız işaret li form çıkıyor.

ELHAN ELEKTRONİK
              ANTALYA

Yorum yap

Evet orada form oldugu belirtiliyor formu doldurup gönderiniz bu tür formlar genelde ingilizce olur tr destegi başlamışmı şifrede sorulmaz ona dikkat ediniz üye olurken girdiğiniz bilgileri doğru olur tutarsa hesabınız açıkaçaktır

Kırmızı işaretli ek ilki soru ne oldugu belirtilmiş muhtemelen şifre unutulmasında kullanılan şeyler olmalı.

Aslında benim kastettiğim formdu onun resmini gönderin demiştim.

Linklerde fena olmaz aslında bizde görebilirdik nasıl birşey oldugunu.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X