• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Satanistler 4 kişiyi kesip, yediler...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Satanistler 4 kişiyi kesip, yediler...

Rusya'da 8 şüpheli satanist, bölge sakini 4 Rus gencini bıçakla öldürüp cesetlerini yedikleri gerekçesiyle tutuklandı. Rusya polisinin açıklamasına göre, yaşları 16-17 arası olan 4 genç, ayrı ayrı tuzağa düşürülerek Volga Nehri yakınlarında kırsal bir kesimde bulunan kır evine getirildiler.

Üçü kız, biri erkek olan kurbanlara, önce zorla içki içirildi. Ardından satanistlerin ayini olarak her kurban 666 kez bıçaklandı. Satanistler, kır evinin yanındaki ağacın altında ateş yakarak kurbanların parçalarını pişirerek yediler.

Alıntı haberdir...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Dünya ne hale geldi....

Yorum yap

okuyunca şaşırıp kaldım amaçları ne bundan ne elde ediyorlar bu tür yamyamları toplumlarda ayıklamak gerek

Yorum yap

bu insanları tabi insanlarsa bana göre değil ibret alem olsun diye onların seviye ve düşünce şekliyle cezalandırıcaksın ki kimse bu tarz hareketlere yönelemesinler

Yorum yap

bunlara bi taraflarını kestirip yedirecen şeytan bile şaşırsın.. naptınız siz diye...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X