• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tps dosyası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tps dosyası

tasrım üsdadım dün vermiş oldugunuz tps sofcam dosyasını cihaza yükledim sipice açıldı ama tps açılmadı bilginize saygılar ve iyi çalışmalar next 2000 cıs süper pulus

artık tps pin dosyası forumda yok kendin bulucaksin

???

Yorum yap

TPS dosyası forumda yasaklanmış mı?
      tüm cihazlara mı yok?

Yorum yap

sinan akça forumu incelersen tasarım üsdadın dün verdiği sofcam şifrelerini görüsün ayrıca benim demek isdediğim su verdiği dosyada sipice açılıyor ama tps açılmıyor bilginize dedim yani tasarım üsdadın verdigi sofcam dosyasını bulursan nedemek isdedigimi anlarsın next emu files mach1 digital buraya bak ne demek isdediğimi daha iyi anlarsın ayrıca herzaman güncelenen sofcamları veriyorlar emeklerine ve kendilerine başarılar diliyorum üsdatların herkese saygılar

Yorum yap

kardeşim o verildi dcw **** şu kanalardan ibaretHistoire
          M6
          Planète Thalassa
          Télétoon+1
          LCI
          TF6
          Odyssée
          13ème RUE or (TFOU)
          TF1
          Eurosport
          PrivateSpice

Yorum yap

end of supermax kardeşim emu files bölümüne bakarsan tps eklendiginide görürsün ama açmıyor ben bunu sordum yoksa senin dediğin zaten tasarım üsdadın verdiği socam dosyasıyla açıyor buna bir dediğim yok üsdatlarıma saygılarımı sunuyorum umarım anlata bilmiştirim saygılar tüm forum arkadaşlarıma

Yorum yap

dün bazı tps kanallarının dcwsi verildi bu dcw lerle 10911 27500 deki kanallar açılmaktadır tpsnin tamamı açılmamaktadır.Tps dosyasını yayıncı kuruluş göndermiyor hocalarımızın yapacağı bişey yok.Sonbahara geldiğimiz için tps yavaş yavaş sonlanıyoda olabilir...

Yorum yap

frex

Yorum yap

hayır tps sistem degiştirdi ???

Yorum yap

evet öyle gözüküyor artık yayınları sonlandırma zamanı geldi galiba 197728 kardeşim saygılar 2/ 5sistemine geçtiler

Yorum yap

hasan197728 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hayır tps sistem degiştirdi ???
                      peki arkadaşım TPS ler sistem değiştirdi diyorsunuzda
                      parayı vererince niye sistem değişmiyor kart paylaşımı yapanlar izliyor paramız yok diye biz izleyemiyoruz bu kadar basit

bakın kart paylaşımı var aşıgıdaki linkte millet izliyor bizde derdini anlatıyoruz

http://www.dosya.tc/TPS.rar.html
                      .Tic

Yorum yap

kardeşim ona bakarsan kart paylaşımından öncede avrupada ve türkiyede birçok insan bu kanalların yasal kartlarını alıyorlar 1000 euro 2000 euro veriyolar bi kart paylaşımı için aylık 20-30 lira gibi cüzi miktar veriliyosa bu güzel bir nimet

Yorum yap

evet tps kanalları şifreleme sistemi değiştirilmiş

Yorum yap

dreambox sisteminde ( ücretli ) internet üzerinden şifreli tüm kanallar aylık veya yıllık aidat karşılığı izlenebiliyormuş

Yorum yap

oguzhan9292 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              kardeşim ona bakarsan kart paylaşımından öncede avrupada ve türkiyede birçok insan bu kanalların yasal kartlarını alıyorlar 1000 euro 2000 euro veriyolar bi kart paylaşımı için aylık 20-30 lira gibi cüzi miktar veriliyosa bu güzel bir nimet
                              evet dostum siz faydalanın bu nimetlerden biz garıbanlar alışıkız yoksun kalmaya

böyle giderse sizin gibi arkadaşlar savunursa HOTBIRD uydusunda izlenecek şifreli kanal kalmıyacak

aynı gecen stara fb macını şifreli veriyor diye kızıyorduk bunları da alkışlayın nimet sunuyorlar

türkiyenin yuzde sekseni zeytın ekmek yıyemiyor

bu yazıma kimse alınmasın işin gerçeği bu arkadaşlarım

herkeze hayırlı arkadaşca paylaşımlar dilerim
                              .Tic

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X