Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Uydular - Frekanslar - Feed'ler > Popüler Uydular ve Frekanslar > Thor 0.8ºW

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 30-04-2014, 11:24   #1
lordpagal
Yeni Üye

Üye No: 126463
Giriş: 26-04-2014

Uydu Alıcısı: pandorahd

Varsayılan thor uydusu,

Merhaba Ustalar!Calışmalarınızda Allah kolaylık versin!Ben bir konuda sizlerden bilgi almak istiyorum izniniz olursa.Thor uydusunda Türkçe yayın yapan bir belgesel kanalı var malumunuz.Yayın sırasınsa Türkçe ses seceneğini acıp izleyebiliyorum lakin kayıt yaptıgımda sessiz kayıt yapıyorİingilizce dil seçeneğinde kayıt sorun olmuyor.Ayrıca daha evvel 18500 hd plus ta yaptıgım thor belgesel kayıtlarını PANDORA HD de seyredemiyorum.Bir yardım lütfen.Şimdiden ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
lordpagal is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-05-2014, 00:04   #2
mehmet 05
Üye

Üye No: 123413
Giriş: 07-10-2012

Uydu Alıcısı: next machina 3d vip hd -next ye 9000 CI

Kart Paylaşımı: freeshare

Alıntı:
lordpagal tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhaba Ustalar!Calışmalarınızda Allah kolaylık versin!Ben bir konuda sizlerden bilgi almak istiyorum izniniz olursa.Thor uydusunda Türkçe yayın yapan bir belgesel kanalı var malumunuz.Yayın sırasınsa Türkçe ses seceneğini acıp izleyebiliyorum lakin kayıt yaptıgımda sessiz kayıt yapıyorİingilizce dil seçeneğinde kayıt sorun olmuyor.Ayrıca daha evvel 18500 hd plus ta yaptıgım thor belgesel kayıtlarını PANDORA HD de seyredemiyorum.Bir yardım lütfen.Şimdiden ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
usta bildigim kadariyla ali islemcili cihazlarda yapilan kayitlar sifreli ise ali islemcili cihazdan baskasinda izlenmiyor 18500 de ali islemcili oyuzden izliyemiyor ola bilirsiniz
mehmet 05 is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-05-2014, 09:06   #3
lordpagal
Yeni Üye

Üye No: 126463
Giriş: 26-04-2014

Uydu Alıcısı: pandorahd

Teşekkür ederim
lordpagal is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları