Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & NextStar HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next Machina 3D

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 28-03-2015, 22:19   #81
cyborg78
Özel Üye

cyborg78 kullanıcısının avatarı

Üye No: 27137
Giriş: 21-08-2006

Uydu Alıcısı: Next 2000 super HDTV_ Next 2000 cx super plus_Orginal ® / MACHINA 3D V.I.P. / Redline TS 3000 HD

AirTies_2310 - machinkada ok no problem

İnca IUDS-300 M - ofsayt görmüyo bile, tınlamıyo machinka .d
-------------
Merak etiğim şindi modem RT-211 airties marka, usb'de airties marka farzedelim aynı olmana görüyo bunları uyum sağlıyo, internet (ttnet)
Superonline geçtiğim zaman bu airties çalışçakmı acaba, uyum sağlıycakmı superonline'nin "huawei" modemi airtiesle, doğrusu "Machinka" da çalışırmı
-------------------------------- 11.05.2015 ---------------------------------------
net superonline ve airties2310 machina'da ok
________________________________________________________________________________
ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
Next 2000 super HDTV_Orginal ®
Next 2000 cx super plus_Orginal ®
MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel
Redline TS 3000 HD-İP
Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E_/ 0,8 W_4 W_22 W_30 W
HUAWEI GR5 /5.5 inç FHD, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (10.07.2017) "Akto Gamat
[IMG][/IMG]

Düzenleyen : cyborg78 - Tarih : " 11-05-2015 " - Saat : 20:40
cyborg78 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
The Following User Says Thank You to cyborg78 For This Useful Post:
arzum_34 (03-12-2015)
Eski 04-04-2015, 10:11   #82
can_211
V.I.P

Üye No: 125266
Giriş: 08-04-2013

Uydu Alıcısı: Next Machina 3D/Turbo HD 2

Arkadaşlar görüntü nasıl bu yazılımda.Bende çok berbat oldu.Hem HD lerde hemde SD lerde.
Pardon arkadaşlar mesajı yanlış yere yazmışım.

Düzenleyen : can_211 - Tarih : " 04-04-2015 " - Saat : 11:13
can_211 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-08-2015, 12:19   #83
mrttknr
Yeni Üye

Üye No: 129607
Giriş: 07-08-2015

Uydu Alıcısı: Turkey

Merhaba
NetMASTER WN-300U machina 3D de çalışırmı
Evde uydunet kullanıyorum ve modem Netmaster
bu işlerde yeniyimde
mrttknr is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-08-2015, 17:45   #84
ali004
V.I.P

ali004 kullanıcısının avatarı

Üye No: 10962
Giriş: 27-03-2006

Uydu Alıcısı: next machine.next 2000dpcıs super plus

Kart Paylaşımı: hayır

merhaba arkadaşlar ben next wifi ile iphoneye bir turlu bağlanamadım yardımcı olurmusunuz
________________________________________________________________________________
وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ALLAH CC BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR
ali004 is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-12-2015, 06:38   #85
Rutekin
Yeni Üye

Üye No: 130586
Giriş: 03-12-2015

Uydu Alıcısı: Next Machina 3D Super

Herkese selamlar. Forumun yeni uyesiyim araniza birkac gun once katildim ve insallah ustatlardan ve diger arkadaslardan ihtiyacim olan bilgileri alacagim.

Uzun ugraslar sonucunda Next machina 3d super cihazima kavustum ama maalesef hicbirsey yapamadim yurt disinda yasiyorum Amerikada bulundugum yerde canak anten kullanmak yasak ve bu nedenle sadece internetten kullanacagim. Ben cihazi alirken wireless ozelligi var sandim ama maalesef yokmus. Aslinda baska bir topikte cihazimda yuklu olan versiyonuda belirterek sormustum ve soruma gelen cvp beni buraya yonlendirdi wireless adaptor alacagim ama cihazimdaki versiyon ile calisacak marka ve modeller hangileri bilmiyorum ve simdi cok daha ciddi bir problemim var butun HDMI baglantisi dogru ama goruntu vermiyor ekrana sadece cihazin kendi ekraninda UL 19 gibi birsey yaziyor ne yapablirim bununla ilgili? Simdiden tesekkur eder saygilarimi sunarim
Rutekin is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-12-2015, 09:41   #86
collo1
Informant

collo1 kullanıcısının avatarı

Üye No: 71310
Giriş: 21-03-2008

Uydu Alıcısı: NEX YE 2000 CIS SUPER PLUS ,19500 superior cis nexmachine 3d super

Alıntı:
Rutekin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Herkese selamlar. Forumun yeni uyesiyim araniza birkac gun once katildim ve insallah ustatlardan ve diger arkadaslardan ihtiyacim olan bilgileri alacagim.

Uzun ugraslar sonucunda Next machina 3d super cihazima kavustum ama maalesef hicbirsey yapamadim yurt disinda yasiyorum Amerikada bulundugum yerde canak anten kullanmak yasak ve bu nedenle sadece internetten kullanacagim. Ben cihazi alirken wireless ozelligi var sandim ama maalesef yokmus. Aslinda baska bir topikte cihazimda yuklu olan versiyonuda belirterek sormustum ve soruma gelen cvp beni buraya yonlendirdi wireless adaptor alacagim ama cihazimdaki versiyon ile calisacak marka ve modeller hangileri bilmiyorum ve simdi cok daha ciddi bir problemim var butun HDMI baglantisi dogru ama goruntu vermiyor ekrana sadece cihazin kendi ekraninda UL 19 gibi birsey yaziyor ne yapablirim bununla ilgili? Simdiden tesekkur eder saygilarimi sunarim
Wireless icin Burda anlatimlari konturol edin.
Machina 3D de Wireless Kablosuz Bağlantı Nasıl Yapılır

UL 19 yazi icin link den ki anlatimi uygulayin.
Machina 3D'ye Boot Modunda Yazılım Nasıl Atılır

Boot modunda atacagin guncelle yazilim.
Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.479 ) 16.10.2015 Tarihli Yazılımı

TÜRKSAT 4A ŞEBEKE TARAMA FREKANSLARI :

collo1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-12-2015, 10:01   #87
Rutekin
Yeni Üye

Ustat cvplarin icin cok cok sagol. Cihazin fisini cekmistim 1 gun oyle kaldi sonra geri taktim ve cihaz normale döndü. Ama tabi wirelees adaptor olayini halen cozemedim cunku bulundugum ulkede belirttiginiz marka ve modelleri yok ama kisa surede hallederim insallah. Benim sizlere baska bir sorum olacak yazilimla ilgili. Bana cevabinizda yazilimi guncelle demissiniz. Cihazin ustunde mevcut olan kurulu yazilim stabil ve duzgun calisiyorsa (daha test edemedim nete baglanamadigim icin) yine de linkini verdiginiz yazilimi kurmam cok gereklimidir? Yani herzaman en son guncel yazilimla mi kullanmaliyim? Belki biraz acemice soru oldu ama inanin ki cok acemiyim saygilarimla
Eski 05-12-2015, 13:11   #88
dijitalci
Kıdemli Üye

Üye No: 13168
Giriş: 14-04-2006

Uydu Alıcısı: MACHİNA 3-D

Kart Paylaşımı: Evet

Alıntı:
Rutekin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ustat cvplarin icin cok cok sagol. Cihazin fisini cekmistim 1 gun oyle kaldi sonra geri taktim ve cihaz normale döndü. Ama tabi wirelees adaptor olayini halen cozemedim cunku bulundugum ulkede belirttiginiz marka ve modelleri yok ama kisa surede hallederim insallah. Benim sizlere baska bir sorum olacak yazilimla ilgili. Bana cevabinizda yazilimi guncelle demissiniz. Cihazin ustunde mevcut olan kurulu yazilim stabil ve duzgun calisiyorsa (daha test edemedim nete baglanamadigim icin) yine de linkini verdiginiz yazilimi kurmam cok gereklimidir? Yani herzaman en son guncel yazilimla mi kullanmaliyim? Belki biraz acemice soru oldu ama inanin ki cok acemiyim saygilarimla
Bu sorunuza bir MACHİNA kullanıcısı olarak ben cevap vermek isterim...Bakınız bu cihaza gelen her yazılım cihaza ayrı ayrı özellikler katmaktadır.Siz ister yükleyin ister yüklemeyin bu tamamen kendi tercihinizdir.Sizin arabanız BMW dir ama siz bunu HACI-MURAT olarak kullanmak isterseniz bu sizin seçiminizdir.İnşaallah ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.
MACHİNA - 3-D
8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD
dijitalci is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
The Following 2 Users Say Thank You to dijitalci For This Useful Post:
collo1 (06-12-2015), durakb (05-12-2015)
Eski 06-12-2015, 04:38   #89
Rutekin
Yeni Üye

Alıntı:
dijitalci tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu sorunuza bir MACHİNA kullanıcısı olarak ben cevap vermek isterim...Bakınız bu cihaza gelen her yazılım cihaza ayrı ayrı özellikler katmaktadır.Siz ister yükleyin ister yüklemeyin bu tamamen kendi tercihinizdir.Sizin arabanız BMW dir ama siz bunu HACI-MURAT olarak kullanmak isterseniz bu sizin seçiminizdir.İnşaallah ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Ben anladim onu😀😜

Peki hocam mesela benim cihazdaki versiyonla bu linkini verdiginiz arasinda cok buyuk farklar var mi? Yillarca android yuklu minix x8 kullandim ama simdi bu cihaza gectim ve satin aldigim yere sordim eger versiyonu yuklersem config dosyasida silinirmis. Benim versiyonu verdigim hali cok mu eski ne dersiniz?
Eski 06-12-2015, 04:47   #90
mach1
Forum Leader

mach1 kullanıcısının avatarı

Üye No: 1
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Machina 3D Vu+ Duo2 WeTek-Play Gigablue Quad Plus/X1

Kart Paylaşımı: CCcam-Newcamd

Cihaz versiyonun nedir hangi tarihli yazılımdasın ?Her zaman en güncel yazılımı atmakta fayda vardır confların silinir derken zaten uydu olarak kullanmayacağım demiştin menu ayar ve iptv yüklediklerin silinebilir ancak onlarıda usbden gene yükler ayarlarsın..
Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay2 -Next Machina 3D 2000 HD Minix Vu+ Ultimo- WeTekPlay -WeTekCore4K Gigablue X1- Gigablue Quad Plus ....

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-28d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1b-30b vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1for...p?do=newpm&u=1

Test server verilmiyor sadece üye olanlar cccam serverı izler..

IPTV server desteği için forumda iptv bölümüne bakın bana pm atmayın

http://www.mach1digital.com/mach1for...ewpost&t=71472

Herkes yoluna cebine bakar konuşur bir halt yapmaz , biz yaparız...

WeTek Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php
WeTek E2 Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Enigma2
mach1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
The Following User Says Thank You to mach1 For This Useful Post:
collo1 (06-12-2015)
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok