Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Uydular - Frekanslar - Feed'ler > Popüler Uydular ve Frekanslar > HellasSat 39ºE

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 24-03-2011, 16:43   #1
muh03
Yeni Üye

muh03 kullanıcısının avatarı

Üye No: 2073
Giriş: 26-11-2005

Uydu Alıcısı: next ye 2000 cı plus

Varsayılan Satfinder2-kanal yükleme

satfinder sitesinden aldım ve hellasatı ve yeni frekansları içine yükledim.
beni oku dosyası çok uzun.satfinder sf-02 modeli su an en çok kullanılan cihazdır.
Bağlantıları yapın. sanfinder kapalıyken.Pc deki prodan Send'e basın satfinderi açın.1 dk bekleyin ve işlem tamamdır.Send çizgisi devamlı duruyor bu sizi yanıltmasın.kanal listesi yüklenmiştir.
Bu Arada aparat kullanmayın yoksa parmak Lnb almak zorundasınız.bantlayın geçin.türksatın arkadan bakılınca soluna gelecek.Turksatın frekansını yüzde10 gibi düşürürseniz hellayı daha net alırsınız.Turksat ayarında NTV den kontrol edin.daha sonra hellasatı kurun.Şu an bu kanalları bazı cihazlar açıyor.Yakında yazlımda çoğalır.

TIKLA
________________________________________________________________________________
muh03 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Full CCcam Server
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık