Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Uydular - Frekanslar - Feed'ler > Popüler Uydular ve Frekanslar > Thor 0.8ºW

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 12-07-2010, 17:37   #1
laruz
Üye

Üye No: 4180
Giriş: 24-12-2005

Uydu Alıcısı: next 2000x cı plus

Varsayılan Kaç tane Thor var..?

Bende Next 18500 HD cihaz var. Bundan yaklaşık bir ay evvel Thorda izlenen kanallar kanallar gitti. Geçen hafta güncelleme yapayım dedim. Bu sefer 500 den fazla kanal buldu. öncekinde izlediğim bazı kanal isimlerini göremedi.. Cihazda uydu listesi yerinde Şöyle yazıyor "Thor 2,3 W 0,8" ama forumda Thor 5 den falan bahsediyor.. acaba nerede hata yaptım önceki izlediğim Thoru nasıl izleyebilirim..
laruz is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-07-2010, 16:17   #2
fesm
Gelişimci Üye

Üye No: 27151
Giriş: 21-08-2006

Uydu Alıcısı: Dream star HD

Kart Paylaşımı: CCCam

Alıntı:
laruz tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bende Next 18500 HD cihaz var. Bundan yaklaşık bir ay evvel Thorda izlenen kanallar kanallar gitti. Geçen hafta güncelleme yapayım dedim. Bu sefer 500 den fazla kanal buldu. öncekinde izlediğim bazı kanal isimlerini göremedi.. Cihazda uydu listesi yerinde Şöyle yazıyor "Thor 2,3 W 0,8" ama forumda Thor 5 den falan bahsediyor.. acaba nerede hata yaptım önceki izlediğim Thoru nasıl izleyebilirim..
Thor uydusuna çanağın ayarlıysa doğrudur 0.8 dediğimiz bizler 1 derece thor diye hitap ederiz burda 5 ve 6 thor ve birde intelsat 10.02 dediğimiz uydu vardır bunların Türkiye ye yönelik spotlarından yayınları alıyoruz sizin makinaya lazım olanlar yüklenmiştir taratınca olmuyanlarda gelmiştir.birde thor 3 var oda 4 derece batı amos uydularının yanında şu anda üzerinde bir tek kanal var oda poker kanal.saygılar.
fesm is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık