Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Uydular - Frekanslar - Feed'ler > Popüler Uydular ve Frekanslar > Hotbird 13ºE

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 05-09-2016, 21:19   #1
ali0
Gelişimci Üye

Üye No: 130438
Giriş: 21-11-2015

Varsayılan Merkezi Sistem Sinyal Sorunu

Merkezi sistem uydu sistemi kullanmaktayız uzun süredir hotbird uydusunda sinyal yok TÜRKSAT düzgün çalışıyor multiswitch'den bir kablo indirmiştik mutfak için hem mutfakta hemde salonda hotbird uydusunda sinyal yok çatıya çıkıp kontrol ettim çanaklardaki lnblerdeki kablolar sağlam multiswitchdeki kablolar sağlam ve 1 TÜRKSAT 2 hotbird e bağlı galiba sorun nerede olabilir?
ali0 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-09-2016, 20:46   #2
bey
Gelişimci Üye

Üye No: 27176
Giriş: 22-08-2006

Uydu Alıcısı: suny

Alıntı:
ali0 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merkezi sistem uydu sistemi kullanmaktayız uzun süredir hotbird uydusunda sinyal yok TÜRKSAT düzgün çalışıyor multiswitch'den bir kablo indirmiştik mutfak için hem mutfakta hemde salonda hotbird uydusunda sinyal yok çatıya çıkıp kontrol ettim çanaklardaki lnblerdeki kablolar sağlam multiswitchdeki kablolar sağlam ve 1 TÜRKSAT 2 hotbird e bağlı galiba sorun nerede olabilir?
Arkadaşım nasıl neyle vakfında her şey sağlam oturduğun il nere
bey is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-09-2016, 20:59   #3
ali0
Gelişimci Üye

Bağlantılar sağlam gözüküyor herhangi bir gevşeklik falan yok multiswitch ve lnbdeki kabloları kontrol ettim onlarda saglam ankara da oturuyoruz sorun lnb de olabilir mi
Eski 06-09-2016, 22:51   #4
bey
Gelişimci Üye

Alıntı:
Bağlantılar sağlam gözüküyor herhangi bir gevşeklik falan yok çanak ve lnb sinyal kontrolü yapılacak çanak ve lnb sinyalinde sıkıntı yoksa sanntrala gelen kablolar ölçülecek ordafa sıkıntı yoksa santral çıkışları kontrol edilecektir Ankara nın hangi semtindesin yönetici misin faceboxda tel var switch ve lnbdeki kabloları kontrol ettim onlarda saglam ankara da oturuyoruz sorun lnb de olabilir mi
Arkadaşım öyle gözle elle kontrol olmaz uydu bulucu cihazla hotbirt uydusuna ait canak
Eski 06-09-2016, 23:08   #5
ali0
Gelişimci Üye

Hocam elimde cihaz yok başlıca sıkıntı nerede olur diye merak ettim en iyisi bir uyducu bulup yaptırmak ilginiz için teşekkür ederim.
Eski 06-09-2016, 23:36   #6
bey
Gelişimci Üye

Alıntı:
Hocam elimde cihaz yok başlıca sıkıntı nerede olur diye merak ettim en iyisi bir uyducu bulup yaptırmak ilginiz için teşekkür ederim.

Arkadaşım ankaraňın hangi semtindesin yönetici misin bizde ankardayız bu işlerle uğraşıyor uz uydu merkezi sistem kamera görüntülü diafom mevcuttur
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık