• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 8000 eski hastalıgına geri döndü

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 8000 eski hastalıgına geri döndü

1725 model next 8000 Cam Plasım var ve en son yazılımı attım.maalesef cihaz gene bazan donmaya başladı acaba sizlerdede oldumu merak ediyorum. hangi yazılımı tafsiye edıyorsunuz cvp yazarsanız sevınırım

Arkadaşım Tps Aes key ile ilgli bir durumdur.Endişe etmenize gerek yok.Saygılar.

Yorum yap

TPS ile alakalı gibi görünsede bu donma ve kilitlenme olayı sürekli olarak var.zaten bu durumun düzeleceğide yok gibi.
      "İyilik Yap ki;İyilik Bulasın"

Yorum yap

mach usta ve diğer bildik ustaların haricindeki kişilere ait cw editli yazılımlarını yükledi iseniz sonucuna katlanacaksınız. çok uzun süre bende donma problemi yoktu. bende editli yazılım yükledim ve cihaz sapıttı. mach1 üstadın verdigi eski yazılımı tekrar yüklemenizi tavsiye ederim. kolay gelsin...

Yorum yap

gokhan30 Nickli Üyeden Alıntı
          1725 model next 8000 Cam Plasım var ve en son yazılımı attım.maalesef cihaz gene bazan donmaya başladı acaba sizlerdede oldumu merak ediyorum. hangi yazılımı tafsiye edıyorsunuz cvp yazarsanız sevınırım

kardeş yanılıyorsunuz bence...
          eski hastalık dediğin donma proglemi eski değil bence. aksine bu cihazla bütünleşmiş bi hastalık. sadece bazen hafifliyor bazen de maximum seviyeye çıkıyor. ama asla kaybolmuyor..
          bu hastalık ırsi çünkü. babası olan 8000 xcam dan geliyor..
          Next 9000 FTA
          90cm. 30° w / 90cm. 42° e / 150cm. 13° e
          P4 D dualcore 3.4 ghzx2 / 1gb ddr2 / 512 mb asus extreme x550 160 wd sata II

Yorum yap

Bu hastalığının artmasına en çok etki eden faktörde; yazılımları orjinal(yavaş) olan stb downloader ile yüklememek.
            hele bide favori listeleri oluşturduysan veya radyo dinlemek istiyorsan hiç şansın yok donar..
            Next 9000 FTA
            90cm. 30° w / 90cm. 42° e / 150cm. 13° e
            P4 D dualcore 3.4 ghzx2 / 1gb ddr2 / 512 mb asus extreme x550 160 wd sata II

Yorum yap

Yazılımları Downloader 1.1 ile yükleyin 28 veya 30 Mart yazılımlarından birini yükleyin. Problem yok.

Yorum yap

beyler bunun sebebini biliyorsunuzda ozaman niye yazıyoruz sizlere birşeyler yazacağım aldığımız cihazlar gayet ıyı cihazlar sizler bu cihazlara kaçgünde bir yazılım atıyorsunuz +keyleri soruyorum elbi in saf daha neyapsın cihazlar donmalar normaldir bazen bilgisayarlarda yapıyor uydu alıcılarında işlemci dediğimiz şey flaş tır bunu sizler biliyorsunuz bütün bir sistemi bu flaş kontroleder tümsistem flaşın üzerindedir cihaz sıkışınca kilitlenme yapması normaldir biz insanları düşünün bazen biz bile genellikle kendimizi yorgun hissederiz kendinizden pay biçin uydu cıhazların üzerinde 2 mb flaş var genelinde 4mb duyduğum oldu 6mb yide ozaman hep birlikte o cihazlardan alalım paramızı kıyıpta daha cihazlarımız ne yapsın sizlere takip ettiğim kadarıyla forum yöneticileri gerekli açıklamayı her seferinde yapıyorlar bu konuda siz next kullanıcılarına seslenıyorum her sorunda biraz kendimiz çözüm bulmaya çalışalım bulamazsak forum yöneticileri zatti burdalar size yardım için amacım tartışma yaratmak değil sadece gereklı gördüğüm için sizlere yazdım herkeze forumda iyiseyirler (next9000cı)

Yorum yap

next 8000 xcam plus

Mustafa Kalkan Nickli Üyeden Alıntı
                  Yazılımları Downloader 1.1 ile yükleyin 28 veya 30 Mart yazılımlarından birini yükleyin. Problem yok.
                  Downloader ile hiç bir alakası yok arkadaşım.tamemen donanım problemi cihaz ısınmaya başladığı zaman donmalar meydana geliyor.
                  cihazı ilk çıktığında aldım 1802 serisi bir süre sonra ses problemi nedeniyle1725 serisini çıkardılar.1988 yılından beri bilgisayar kullanan bir eleman olarak size katılmıyorum arkadaşım.sitede 7 adet bu cihazdan var.şu ana kadar problem %80-90 halloldu.Fakat hala donma problemi %100 çözülemedi.
                  siteleri incelerseniz hepsinde aynı problem yazılı.
                  gerçi bu saatten sonra üretimden kalkmış bir cihaz için yorum yapılmaya gerek yok aslında .hepinize saygılarımla.Burası TÜRKİYE..........Tüketici ???????????
                  Oyun bittikten sonra şah ve piyonlar aynı kutuya girer.....

Yorum yap

random Nickli Üyeden Alıntı
                    kardeş yanılıyorsunuz bence...
                    eski hastalık dediğin donma proglemi eski değil bence. aksine bu cihazla bütünleşmiş bi hastalık. sadece bazen hafifliyor bazen de maximum seviyeye çıkıyor. ama asla kaybolmuyor..
                    bu hastalık ırsi çünkü. babası olan 8000 xcam dan geliyor..
                    Son satırına çok güldüm be kardeş.:ihihi: :ihihi: :bravo:

Yorum yap

next 8000 x cam Türkiye'de piyasaya çıkar çıkmaz aldım.donma sorununu ve kanal geçişlerindeki yavaşlığı hala düzelten bir yazılım verilmedi.bundan sonrada verileceğinide sanmıyorum.bu hususlarda 2000 plus serisi çok iyi.

Yorum yap

işlemci kaldırmıyor yazılımı arkadaşlar bu cihazda ıbm chip set olsaydı böyle bi sorunumuzda olmadı.
                        no coment

Yorum yap

Aylardır çeşitli yerlerde veya forumlarda bu sorun devamlı dile getiriliyor ama sesimizi duyan yok yada çözüm üretebilecek yetkili bulamıyoruz.galiba sorunumuzla başbaşayız.

Yorum yap

next 8000 xcam plus

xpower Nickli Üyeden Alıntı
                            Aylardır çeşitli yerlerde veya forumlarda bu sorun devamlı dile getiriliyor ama sesimizi duyan yok yada çözüm üretebilecek yetkili bulamıyoruz.galiba sorunumuzla başbaşayız.
                            arkadaşım çözüm bulundu?????????????
                            imalattan kaldırıldı......................
                            herkese saygılar.
                            Oyun bittikten sonra şah ve piyonlar aynı kutuya girer.....

Yorum yap

Şenol TÜRBEDAR Nickli Üyeden Alıntı
                              arkadaşım çözüm bulundu?????????????
                              imalattan kaldırıldı......................
                              herkese saygılar.
                              İmalattan kaldırılınca sorun giderilmişmi oluyor kardeş?daha ciddi çözüm yolları önerilse daha iyi olur bence,ama bu da senin fikrin tabi saygı duymak lazım değilmi.atla:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X