• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS.BIN ne işe yarar?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TPS.BIN ne işe yarar?

Herkese merhabalar,

Bundan 1 ay kadar önce Tps paketini haftalık olarak yükleyip izliyorduk, sonra sistem değişti dendi izlenemiyecek dendi. Şimdi bakıyorum mesajları kimileri bu paketi tekrardan izleyebildiğini söylüyor. Bu doğru mu? TPS ve MULTİLERİ eskisi izleyebilme imkanımız var mı?

Bir de bu verilen TPS:BIN ne işe yarar? Bende herkes gibi indirdim ama ney pamalıyım bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.........

Kullandığın cihazı ve modelini belirtirsen ona göre işe yarayıp, yaramaycağı konusunda bilgi verelim.

Yorum yap

tasarım ustam bende 2000 cx süper plus var usb siz bu cihazlara bin dosyası olmuyor değilmi? sadece softcam atıyoruz.şimden bilgi için teşekkürler.
      next ye 2000 cx süper plus usbsiz
      dreambox 500s

Yorum yap

Evet bin dosyası olmaz Softcam olarak atacaksınız. Yeni yazılım varsa cihazında Tps paketini ve absat paketini izleyebilirsin bu softcamla

Yorum yap

doğrudur hocam sorunsuz izliyorum bilgi için tekrar teşekkürler.
          next ye 2000 cx süper plus usbsiz
          dreambox 500s

Yorum yap

Cihazimin markasi next 7500 CI

Yorum yap

tps.bin dosyasıyla sadece 9000 ultra ve 2000 super plus kullanıcıları yararlanabiliyor. Sizin cihazda tps leri açmaz malesef, eğer absat izlemek istersen @EKUREL'in verdiği günlük key dosyasını yükleyip, bakabilirsiniz bu pakete

Yorum yap

tasarım ustacım sansui sc 6000 cihazla 1 mb cihazla ilgili bir gelişme varmı.yukarda okuyorum işte şunu atarsan seyredersin veya bu programı atarsan seyredersin diye bizim için oyle birşeyler varmı cevaplarsanız sevinirim çünkü her forum sitesinde bir şeyler yazıyorlar kafamız karışıyor yanlış bir şey indirip atacaz cihazı zarar verecez.saygılar

Yorum yap

erdustunc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  tasarım ustacım sansui sc 6000 cihazla 1 mb cihazla ilgili bir gelişme varmı.yukarda okuyorum işte şunu atarsan seyredersin veya bu programı atarsan seyredersin diye bizim için oyle birşeyler varmı cevaplarsanız sevinirim çünkü her forum sitesinde bir şeyler yazıyorlar kafamız karışıyor yanlış bir şey indirip atacaz cihazı zarar verecez.saygılar
                  arkadaşım 1mb izleyemez.saygılar

Yorum yap

kral_01 arkadaş allah senden razı olsun boşu boşuna araştırma yapmana gerek yok diyorsun. ilgine teşekkür .

Yorum yap

önemli degil arkadaşım.

Yorum yap

iyi geceler benim cihaz next 2001 dacı plus

Yorum yap

benim cihaz next x cam plus buna nasıl ve neler atacağım yardımcı olursanız sewinirim.

Yorum yap

Cihazım Sunny 7010 DCIZ 1HW 2.01.A5 . günlük yayınlanan tps bin dosyalarını bu cihazda nasıl kullanabilirim.

Yorum yap

Kullanamazsın...
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X