• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

softcam key acil yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• softcam key acil yardım

selam doslar
    next2000 x cıs plus a yeni yazılım attım sorunsuz ama softcam dosyayı yükledim irdeto da diger şifreleme sitemlerinin şifreleri çıkıyor yardım
    Mach1 Team™

uykurdu Nickli Üyeden Alıntı
    selam doslar
    next2000 x cıs plus a yeni yazılım attım sorunsuz ama softcam dosyayı yükledim irdeto da diger şifreleme sitemlerinin şifreleri çıkıyor yardım
    Asagıdaki softcam dosyasını yukleyip tekrar deneyin..

http://www.mach1digital.com/mach1for...3&postcount=46

Yorum yap

sorun yine aynı dostum
      Mach1 Team™

Yorum yap

uykurdu Nickli Üyeden Alıntı
        sorun yine aynı dostum
        Cihaz yazılımdan sonra resetle ve tekrar yukarıdaki softcam yukle sonuc yaz bekliyorum ..

Yorum yap

dostum softcam da hata var eski softcamı yükledim sorun yok cihazıda resetledim ama mach hoacamın verdigi d+ softcamı atınca ve yukarıdaki dosyayı atınca yine aynı ama tps aes key tek olan doftcam attıgım da id,se hata yok ilgi ve alakanız içişn teşekkürler

elinizde 2000 cıs varsa bişrde siz deneyin
          Mach1 Team™

Yorum yap

bu bir hata degil AES ler girildigi için yani daha fazla İD eklendigi için bir alt satıra kayıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X