• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dreambox 500s flash bellek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dreambox 500s flash bellek

bu ürünle comdan usb bellek bağlantısı yapılamazmı sadece bir fikirdi
    az olan flash bellek için çözüm olabilirmi

hocam bu usb rs232 cevirisi..ama dedgin yazılımla yapılabilir belki..selamlar

Yorum yap

ben bu konuyu ihad'da sordum mod.arkadaşın cevabı hayır dı çünkü image'dan destek olmadığını yazmıştı olma ihtimali var fakat image üzerinde değişiklikler yapılması lazım falan yazmış.

Yorum yap

olma ihtimalı çok yüksek yeni imagelara bu özellik eklenirse süper olur.

Yorum yap

dreambox bir linux
          bir çok linux sürümü mevcut
          eğer normal pcdeki bir linux makinada bu rs232 usb çeviricisine usb memory takarak pcnizin com portundan tanıttırabilirseniz aynı linux komutlarını dreamboxunuza telnetten bağlanıp yazarak ta yapabilirsiniz
          pardus geliştiricilerine danışabilirsiniz
          yada ubuntu
          pek mantıklı değil ama yapılabilme olasılığı var

Yorum yap

oluyor yapan arkadaş varda

mesele com dan usb ye dönüştürücü bulmakta. Ben bulamadım.

o resimdeki yanlış. altındaki yorumlarıda okursanız bulduğunuz yerde.

Bulan olursa haber versin de bizde alalım.

Bir arkadaş buldu denedi ve sonuç olumlu. aynı yere bize almak için gitti fakat ellerinde kalmamış.

Yorum yap

Karaköy de yok mu?

Yorum yap

orkuncetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                dreambox bir linux
                bir çok linux sürümü mevcut
                eğer normal pcdeki bir linux makinada bu rs232 usb çeviricisine usb memory takarak pcnizin com portundan tanıttırabilirseniz aynı linux komutlarını dreamboxunuza telnetten bağlanıp yazarak ta yapabilirsiniz
                pardus geliştiricilerine danışabilirsiniz
                yada ubuntu
                pek mantıklı değil ama yapılabilme olasılığı var
                onu yapabilmek için gemini in çekirdek kodları lazım,yukarıda başka bir arkadaşta bu çeviriciden yok diyor rs-232 to usb m bende mevcut madem yapıldı bu kodu bana göndersinde bende yapıp buradan yayınlayım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X