• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Uydudan Güncelleme Ota Test Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• softcam keyleride güncelleyecekmi acaba hocam

Yorum yap

• yürü git be!!

gesi1974 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar kimseye saygısızlık yapmak gibi bi niyetim yok.
      Fakat şunuda anlamak gerek.kimse babasının hayrına; zamanını,parasını,emeğini harcayarak yazılım üretmez.
      İlgili firma ürettiği cihaza yazılım desteği vermezse yada (verdirmezse!) ayakta durması zordur.
      Son olarak ;niyetim kimseyi kırmak yada rencide etmek değil ;fikir beyan etmek.
      yazılımda emeği geçenlerden teşekkür etmek için bir sebep göremiyorum.
      sanada teşekkür et diyen yok arkadaşım seninde anlıyorumki başka yerden cıkarın var yoksa bu yazılımların verilmesi bukadar cok zoruna gitmezdi!! sana gıcıklıkolsun die 100000 kez teşekkürler hocalara.ut:

Yorum yap

• sevgili üstadlarım Quick Search özelligini menü bölümüne aktarabilirmisiniz cünkü menü bölümüne şifre koyarak cihazın biz evde yokken kurdalanmasını engelleyebiliyoruz.

Yorum yap

• teşekkürler...

Yorum yap

• emeğinize saygılar teşekürler
            yazılımı 4 gündür yükledim bir problem yok
            sağolun

Yorum yap

• Emeği geçen herkese teşekkürler. Yeni yazılımı yükledim ve sorunsuz çalışıyor.

Yorum yap

• üstadlar ellerinize sağlık hayırlı olsun

Yorum yap

• ota sonyazılımda 124.41 vversiyonda bazı düzenlemelere gidilmiş teşekürederiz emek verenlere kdp dosyasında ğüncelleme olmamış seca rai ve nagra globo tv çalışmıyor digi ok yine usb den kdp dosyasını attık . kolay gelsin

Yorum yap

• emegi gecen tüm ustalara tesekkürler,(ne demisler tekkeyi bekleyen icer corbayi)saygilar.

Yorum yap

• arkadaşlar bu sabah uydudan güncelleme menüsünden güncellemeyi başlattım ve cihazın yazılımı güncellendi bu yazılımda dikkatimi çeken şey kırmızı tuşdaki foksiyonlar yer değiştirmiş ayrıca usb takılınca cihaz boot etmiyor ancak usb'yi takınca direkt açılmıyor usb'ye ulaşmak için usb menüsüne gireceksiniz yada kısayol tuşunu kullanacaksınız ( USB menuye hızlı erişim tuşu) birde softcam dosyası güncellenmiş.

ilk verilen yazılım bilgileri: 124/31 012009
                      uydudaki yazılım bilgileri: 124/41 020609
                      VESTEL UD9200 4K LED TV
                      ARÇELİK 32" LED TV
                      2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

• A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar bu sabah uydudan güncelleme menüsünden güncellemeyi başlattım ve cihazın yazılımı güncellendi bu yazılımda dikkatimi çeken şey kırmızı tuşdaki foksiyonlar yer değiştirmiş ayrıca usb takılınca cihaz boot etmiyor ancak usb'yi takınca direkt açılmıyor usb'ye ulaşmak için usb menüsüne gireceksiniz yada kısayol tuşunu kullanacaksınız ( USB menuye hızlı erişim tuşu) birde softcam dosyası güncellenmiş.

ilk verilen yazılım bilgileri: 124/31 012009
                        uydudaki yazılım bilgileri: 124/41 020609
                        softcam yarısı güncellenmiş arkadaşım bis ve cw yeni diğerleri eski

Yorum yap

• muco2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sevgili üstadlarım Quick Search özelligini menü bölümüne aktarabilirmisiniz cünkü menü bölümüne şifre koyarak cihazın biz evde yokken kurdalanmasını engelleyebiliyoruz.
                          Ne anlamı kalacak o zaman hızlı erişim bölümünde Hızlı Arama bölümünün?

Yorum yap

• arkadaslar bu uydudan günceleme cıhaz kendısı otomatıkmı güncellıyor yardımcı olursanız sevınırım kumandadan herhangı bır tusa basmama gerek varmı

Yorum yap

• Last Version of 2000 CIS SuperPlus is QNEC 124.41

Yorum yap

• arkadaslar lutfen yardımcı olun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X