• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Zico'dan gündem yaratacak sözler

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Zico'dan gündem yaratacak sözler

Fener’in hocası Zico, Bolton’a imza atan yıldız için “Ben kalmasını istedim ve onunla konuştum ancak onun sorunu başkanlaydı” diye konuştu

Fener’in hocası Bolton’a giden Nicolas Anelka konusuna değinerek “Ben onun takımda kalmasını istiyordum. Ama ayrılmayı o istedi. Anelka’nın başkanla problemi vardı. Dinamo Kiev maçı öncesi kendisiyle konuştum, çalışmak istediğimi söyledim ve Dinamo Kiev’le oynadığımız maçta ona görev verdim. Ama son maçtan sonra ortadan kayboldu, bir daha kendisini görmedim. Anelka kendisi F.Bahçe’yi bıraktı. Çıkıp gerçekleri F.Bahçe taraftarına anlatmalı” dedi. Brezilyalı teknik adam ayrıca F.Bahçe’de olmaktan mutlu olduğunu vurgulayıp “Bana Avrupa’nın kapısını açtılar. Bu benim için çok iyi bir fırsat. Başarılı olmak istiyorum. Şampiyonlar Ligi’nden elendik ama UEFA’da başarılı olmak istiyoruz. Yeni alınan oyuncularla (Lugano, Kezman, Edu ve Deivid) F.Bahçe iyi bir yıl geçirecek” dedi.

Zico, F.Bahçe taraftarının kendisine büyük sevgi gösterdiğini de vurgulayarak bunun karşılığını vermek istediğini de vurgulayarak “Bu nedenle çok çalışmamız gerek” ifadesini kullandı.

alıntı

Hazırlanıyor...
X