• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next ye 2000 cx super plus acil yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next ye 2000 cx super plus acil yardım

next ye 2000 cx super plus makineme usb den 8 gb lik ocz diesel ile kayıt yapıyorum yalnız 40-45 dakikalık kayıttan sonra kendiliğinden kayıt sonlanıyor usb ye baktığımda toplamda 1.5-2gb veri kaydettiği için doluyor olamaz.Usb nin yazma hızıda oldukça iyi.Isınma varmı diye baktığımda usb nin kaplamasını ısnmasın diye alüminyum yapmışlar ısınmıyor! kısacası ben sorunu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

makinanda en son yazılım yüklü ise ondan yapma ihtimali var.. Bu konuda http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=45581 bazı arkadaşlar da yarıda kestiğini yazmış. Senin kullandığın fd gerçekten hızlı bir model. Eski yazılıma geçebilir yada yeni çıkacak bu hatalardan arındırılmış yazılımı bekleyebilirsin.

Yorum yap

Bu konuda acemi sayılırım elimdeki recieverin yazılımını nasıl öğrenebilirim? Ayrıca eski yazılımlardan hangisi süresiz kayıtta problem çıkarmıyor acaba?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X