• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

skystar2 mi skaystar3 mü yoksa TECHNISAT SKYSTAR2 2.8 DİJİTAL TV KARTI hangisini alım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• skystar2 mi skaystar3 mü yoksa TECHNISAT SKYSTAR2 2.8 DİJİTAL TV KARTI hangisini alım

arkadaşlar bu şifreleme olaylarından çok sıkıldım kart almak istiyorum ama hanginin daha iyi olduğunu bilmiyorum lütfen bana yardım edermisiniz amacım şifreli kanalları izlemek türksat2a ve htbr13 iki çanak bağlı hangi karrt daha mantıklı bunu sizlerden iyi kimse bilemez hepsiburada sitesinden alıcam lnkler de aşağıda yardımlarınız için çok teşk...
    (türkiyedeki şifreli kannaları çözen kart varmıdır)

TECHNISAT SKYSTAR2 2.8 DİJİTAL TV KARTI
    http://www.hepsiburada.com/technisat...uctid=bd850054

SKYSTAR3 PCI TV KARTI + KUMANDA
    http://www.hepsiburada.com/skystar3-...ductid=bd61340

skystar2 için başka siteleri araştırıyorum bulabilirim....

yardım ve yorumlarınız için çok teşk...........

ya üstadlar eskiden bu forumda herkez bilgi paylaşırdı

Yorum yap

http://www.karabalikelektronik.com/catinfo.asp?cid=61

Yorum yap

techinisat ss2 veya ss2 HD orginal das
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

arkadaşlar tekn.ss2 mi yoksa türk malı olan ss3 mü herkez farklı bi yorum yapmış hangisi daha iyi bi türlü çözemiyorum (

Yorum yap

skyvision nasıl kart dostlarım.

Yorum yap

bende skystar 2 var çok memnunum ancak son zamanlarda tüm yazılım dünyasında olduğu gibi onda da doğru dürüst şifreli yayınlar izleyemiyorum,
              bilginize,
              sevgiler...

Yorum yap

bos_ver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar tekn.ss2 mi yoksa türk malı olan ss3 mü herkez farklı bi yorum yapmış hangisi daha iyi bi türlü çözemiyorum (
                dostum ss3 pek tutulmadı nechinisatın ss2 das orginalı ve ss2 HD kartlar en sağlıklısı ve kullanşlısı tafsiye ederim
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Donanim dan dolayi hd kart ta takilmalar oldugu sÖylenİyor Çok kuvvetlİ donenimim olmadiĞi olmadi İÇİn hd kart dÜŞÜnmÜyordum.

Yorum yap

skystar2 bir Hollanda firmasının Çin'de yaptırdığı ve üzerine Almanca yazdırarak Alman malı izlenimi verdiği dvb-s karttır.
                    skystar3 bir Türk firmasının(sigma) Çin'de yaptırdığı dvb-s karttır.
                    Bu iki karttan ikincisi Sharp tuner kullanmaktadır.Daha kaliteli tuneri sayesinde daha az işlemci gücüne gereksinim duyar.Düşük sinyallerde ss2 den daha fazla yayını izlettirme olanağı sunar.Sharp tuner daha az ısındığından dolayı diğerine göre daha az sorun yaratır.ss3 yazılım aşamasında Türk firma olmasının avantajları Türkçe kullanım kılavuzunda görülebilir.Ben bu nedenle ss3 ü tercih ediyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X